ZDrogi.pl > Aktualności > Kierowca w ostatniej chwili uskoczył przed jadącym autem - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:38

Kierowca w ostatniej chwili uskoczył przed jadącym autem - Wideo

Mężczyzna w ostatniej chwili uskoczył przed pojazdem
Reddit: IdiotsInCars

Codziennie w Internecie pojawiają się tysiące nagrań przedstawiających najróżniejsze scenariusze kolizji i wypadków samochodowych. Większość z nich ma jeden wspólny mianownik - dochodzi do nich w ruchu drogowym. Ten jeden jednak się zdecydowanie od nich różni.

Użytkownik casualt123 opublikował nagranie zarejestrowane przez kamerę obserwującą jego podjazd. Mężczyzna zainwestował w monitoring ze względu na zaskakująco częste przypadki uszkodzenia jego skrzynki na listy.

undefined

Mailbox 2 from u/casualt123
undefinedundefined
Mailbox 1 from u/casualt123
undefined

Mężczyzna na pewno nie żałuje inwestycji w monitoring

Okazało się, że znajdowała się ona stanowczo zbyt blisko drogi i regularnie uderzały w nią przejeżdżające auta. Tym razem jednak kamera zarejestrowała coś znacznie bardziej groźnego.

Mężczyzna właśnie znajdował się przy swoim dodge'u ram 1500, gdy na horyzoncie pojawiła się biała toyota corolla. Auto na łuki jedzie prosto i wpada na trawnik. Możemy tylko zgadywać, że kierowca w tym czasie skupiał swoją uwagę na czymś innym niż prowadzenie samochodu.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

W ostatniej chwili uskoczył przed autem. Mogło dojść do tragedii

Japoński sedan jedzie wprost na mężczyznę znajdującego się przy pickupie. Autor nagrania w ostatniej chwili przed uderzeniem podskakuje - dzięki temu nie znalazł się między paką pojazdu a toyotą.

Uderzenie było na tyle mocne, że tył dodge'a powędrował niemal dwa metry w bok. Można sobie tylko wyobrazić, co stałoby się z mężczyzną, gdyby pozostał między pojazdami. W najlepszym razie skończyłoby się na poważnych obrażeniach.

Niestety nie wiemy, co sprawiło, że kierowca japońskiego sedana. Według naszej teorii, najprawdopodobniej korzystał z telefonu komókowego. Nagranie zamieszczamy poniżej:

[EMBED-522]

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Źródło: Reddit