Kierowca Audi urywa zderzak Volkswagena. Próbował pomóc kierowcy TIR-a
Źródło: YouTube: Viral Life

Niepozorne auto wyciąga TIR-a ze śniegu? Nie tym razem - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
16 Lutego 2021

Kierowca Audi, wraz z właścicielem Volkswagena, postanowili połączyć siły, aby pomóc potężnej ciężarówce wyjechać ze śniegu. Intencje były dobre... gorzej z wykonaniem. Ostatecznie narobili więcej szkód, niż pożytku.

Na naszym portalu wielokrotnie publikowaliśmy nagrania przedstawiające samochody osobowe, które pomagają wydostać się z opresji potężnym TIR-om.

Mieliśmy już do czynienia z Subaru Foresterem, które spróbowało wyciągnąć za linkę ponad 7,5-tonowego TIRa, który utknął przez oblodzoną nawierzchnię. Wówczas okazało się, że nie bez powodu japoński producent od lat chwali się świetnymi zespołami napędowymi.

Nieduże auto osobowe, mimo trudności poradziło sobie z zadaniem.

Był Volkswagen Touareg, którego właściciel zapewniał, że 5-litrowy motor podała zadaniu. Faktycznie, V10 TDI poradziło sobie z holowaniem ciężarówki.

Było i Audi z legendarnym Quattro... tym razem jednak filmik ma inny, może nawet bardziej zaskakujący finał.

Kierowca TIR-a ugrzązł w śniegu. Na pomoc przyszli mu właściciele Audi i Volkswagena. Na niewiele się to zdało

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Kierowcy, którzy chcieli pomóc kierowcy auta ciężarowego, postanowili podejść do sprawy ambitnie - wykorzystali dwa auta, które połączone szeregowo miały z łatwością uciągnąć kolosa.

Problem w tym, że kierowca Audi zdecydowanie podszedł do wyzwania zbyt ambitnie - tym razem nie tylko nie udało się wyciągnąć TIR-a ze śniegu, ale i ucierpiał jeden z holujących pojazdów.

Jak do tego doszło?

Kierowca Audi wyrwał zderzak Volkswagena podczas holowania

Kierowca Audi zdecydowanie się pośpieszył. Nagranie publikujemy poniżej:

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł