BMW M4 wypadek
Źródło: Youtube

Nie opanował mocy BMW M4 i doprowadził do tragedii. Zabił aż 5 osób - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
23 Lutego 2021

BMW M4 to samochód, który jest marzeniem wielu osób. Piękne nadwozie oraz potężna moc przyciąga amatorów mocnych wrażeń. Do koszmarnego wypadku z udziałem bawarskiego samochodu, doszło w miniony weekend w Singapurze. W wyniku tego incydentu zginęło pięć młodych osób, a szósta walczy w szpitalu o życie.

BMW M4 spłonęło w przerażającym wypadku. Pięć osób nie miało żadnych szans na przeżycie.

Do tego porażającego zdarzenia doszło w sobotę 13 lutego w Singapurze. Mieszkańców dzielnicy Tanjong Pagar obudził przeraźliwy huk. BMW M4 Coupe uderzyło w jeden z lokalnych sklepów i stanęło w płomieniach.

W tym przerażającym wypadku w drugim dniu chińskiego Nowego Roku zginęło aż pięć osób przebywających wówczas w samochodzie. Byli to mężczyźni w wieku od 26 do 29 lat. Niestety, ale nie mieli żadnych szans na przeżycie.

Na nagraniu widać, że kierowca traci kontrolę nad samochodem. Tuż po uderzeniu przez kilkanaście sekund migały również światła sygnalizacyjne. Wkrótce potem, samochód zajmuje się ogniem. Jak podały lokalne służby, samo uderzenie nie było śmiertelne. Mężczyźni dosłownie spłonęli żywcem w luksusowym BMW.

Po około 20 sekundach, na nagraniu można zauważyć dziewczynę jednej z ofiar. Próbowała desperacko wydostać swojego chłopaka z płonącego samochodu.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

26-latka w stanie krytycznym trafiła do lokalnego szpitala. The Sunday Times przekazało, że aż 80 procent jej ciała jest poparzone.

Jeden ze świadków tego tragicznego zdarzenia zaznacza, że uliczne wyścigi to dla okolicznych mieszkańców nic nowego. „Te samochody jeżdżą z tak dużą prędkością po tej drodze, że nawet nie pomyślałem, żeby wyjrzeć przez okno. To szokujące, wiedzieć, że skończyło się to tragicznie” - powiedział 48-letni właściciel lokalnej restauracji, Mohamed Abdullah.

Swoją relację zdał również inny mężczyzna, który widział moment tego przerażającego incydentu. „Wyjrzałem przez okno i zobaczyłem płomienie (strzelające z samochodu)” - przekazał 60-letni Song Seng Wun. Zobaczył również mężczyznę klęczącego na poboczu.

„Płakał histerycznie i błagał policjantów o pomoc, mówiąc, że jego przyjaciele byli w płonącym samochodzie” -powiedział pan Song.

Niestety, ale pomimo wysiłków zarówno strażaków, jak i ratowników medycznych, życia pięciu mężczyzn nie udało się uratować. Nagranie pokazuje, jak poważne konsekwencje mogą mieć nielegalne wyścigi.

Mamy nadzieje, że poniższy materiał uzmysłowi wszystkim amatorom mocnych wrażeń, że takie zabawy powinny być organizowane na profesjonalnym torze, a nie ulicy.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł