ZDrogi.pl > Aktualności > Wypadek BMW, Audi i Mercedesa, policja poszukuje sprawcy - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:45

Wypadek BMW, Audi i Mercedesa, policja poszukuje sprawcy - Wideo

BMW Audi Mercedes wypadek
youtube.com WYPADKI

BMW zajechało drogę Audi, w efekcie doszło do wypadku

BMW zajechało drogę kierowcy Audi, który próbując uniknąć zderzenia stracił panowanie nad autem. W efekcie wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym lewym pasem Mercedesem.

Do zdarzenia doszło 14 lutego koło godziny 13:30 na Wale Miedzeszyńskim w warszawskim Wawrze, tuż przed skrzyżowaniem z Traktem Lubelskim. W wyniku wypadku, do szpitala trafiła pasażerka z Audi.

Tymczasem kierowca BMW jak widać na nagraniu, zatrzymał się chwilę po zderzeniu. Jak jednak relacjonują świadkowie, zaraz po tym odjechał z miejsca wypadku.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Pan Piotr, autor nagrania i kierowca Audi zaapelował aby świadkowie zdarzenia skontaktowali się z policją. Funkcjonariusze obecnie poszukują właściciela BMW.

- Do sprawcy tego wypadku apeluję, aby zachował się jak mężczyzna i zgłosił się na policję - pisał poszkodowany w wypadku pan Piotr.

BMW poszukiwane przez policję

Jak podaje TVN Warszawa, zdarzenie spowodowało korek na Wale Miedzeszyńskim w stronę Otwocka. W niedzielę stały zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy miejskie. Na miejscu czynności podejmowała policja wraz ze strażą pożarną.

- Prowadzimy postępowanie i wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia - poinformowała TVN Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Funkcjonariuszka powiedziała również, że policja otrzymała już nagranie z wideorejestratora. Obecnie prowadzone są czynności w celu ustalenia tożsamości kierowcy BMW.

Wygląda więc na to, że policja już wstępnie ustaliła, kto jest winny zdarzeniu, choć zapewne kierowca BMW zostanie przesłuchany. Nagranie jednak dosyć wyraźnie wskazuje, że to kierujący E46 zajechał drogę Audi.

Kierowca z BMW może odpowiedzieć nie tylko za spowodowanie wypadku, ale także za ucieczkę zdarzenia. Wiele też będzie zależeć od tego jaki jest stopień obrażeń pasażerki Audi, to wyznaczy czy zdarzenie zostanie zaklasyfikowane jako kolizja, czy wypadek.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Źródło: TVN24