BMW Audi Mercedes wypadek
Źródło: youtube.com WYPADKI

Wypadek BMW, Audi i Mercedesa, policja poszukuje sprawcy - Wideo

Konrad KarpiukKonrad Karpiuk
17 Lutego 2021

BMW, Audi i Mercedes miały wypadek na Wale Miedzeszyńskim w Warszawie. Kierowca BMW oddalił się z miejsca zdarzenia, a pasażerka Audi trafiła do szpitala. Policja poszukuje teraz kierującego "bawarką", którego posądza się o spowodowanie zdarzenia.

BMW zajechało drogę Audi, w efekcie doszło do wypadku

BMW zajechało drogę kierowcy Audi, który próbując uniknąć zderzenia stracił panowanie nad autem. W efekcie wpadł w poślizg i zderzył się z jadącym lewym pasem Mercedesem.

Do zdarzenia doszło 14 lutego koło godziny 13:30 na Wale Miedzeszyńskim w warszawskim Wawrze, tuż przed skrzyżowaniem z Traktem Lubelskim. W wyniku wypadku, do szpitala trafiła pasażerka z Audi.

Tymczasem kierowca BMW jak widać na nagraniu, zatrzymał się chwilę po zderzeniu. Jak jednak relacjonują świadkowie, zaraz po tym odjechał z miejsca wypadku.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Pan Piotr, autor nagrania i kierowca Audi zaapelował aby świadkowie zdarzenia skontaktowali się z policją. Funkcjonariusze obecnie poszukują właściciela BMW.

- Do sprawcy tego wypadku apeluję, aby zachował się jak mężczyzna i zgłosił się na policję - pisał poszkodowany w wypadku pan Piotr.

BMW poszukiwane przez policję

Jak podaje TVN Warszawa, zdarzenie spowodowało korek na Wale Miedzeszyńskim w stronę Otwocka. W niedzielę stały zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy miejskie. Na miejscu czynności podejmowała policja wraz ze strażą pożarną.

- Prowadzimy postępowanie i wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia - poinformowała TVN Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Funkcjonariuszka powiedziała również, że policja otrzymała już nagranie z wideorejestratora. Obecnie prowadzone są czynności w celu ustalenia tożsamości kierowcy BMW.

Wygląda więc na to, że policja już wstępnie ustaliła, kto jest winny zdarzeniu, choć zapewne kierowca BMW zostanie przesłuchany. Nagranie jednak dosyć wyraźnie wskazuje, że to kierujący E46 zajechał drogę Audi.

Kierowca z BMW może odpowiedzieć nie tylko za spowodowanie wypadku, ale także za ucieczkę zdarzenia. Wiele też będzie zależeć od tego jaki jest stopień obrażeń pasażerki Audi, to wyznaczy czy zdarzenie zostanie zaklasyfikowane jako kolizja, czy wypadek.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Źródło: TVN24

Następny artykuł