ZDrogi.pl
Lamborghini

Youtube

Dramatyczny wypadek przy 320 km/h. Z Lamborghini praktycznie nic nie zostało - Wideo

26 Marca 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Nadmierna prędkość, a zarazem brawurowa jazda to czynniki, które są odpowiedzialne za większość dramatycznych zdarzeń, mających miejsce na publicznych drogach. Skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem, pochwalił się pewien kierowca, który pędził swoim Lamb

Wypadek przy 320 km/h. Lamborghini Huracan zostało doszczętnie zniszczone.

Jak się okazuje, nieodpowiedzialni piraci drogowi to bardzo poważny problem, nie tylko w naszym kraju. Również na Węgrzech stanowią ogromny kłopot dla tamtejszych jednostek policji. Poniższy przykład idealnie obrazuje skalę tego niebezpiecznego zjawiska.

Nie jest tajemnicą, że Lamborghini Huracan, jest po prostu za szybki dla zwykłych zjadaczy chleba. Nie przeszkodziło to jednak dwójce, niezwykle głupich mężczyzn pędzić aż 336 km/h, na ruchliwej węgierskiej autostradzie. 

Mowa o słynnej trasie M7. Kierowca kazał pasażowi włączyć telefon i nagrywać jego brawurową jazdę. Jak się okazało, zarejestrował bardzo poważny wypadek, a zarazem idiotyczną klęskę.

Pomimo faktu, że zdarzenie miało miejsce 5 września 2014 r, warto je przywołać, ponieważ stanowi ono idealny materiał ku przestrodze, dla wszystkich amatorów mocnych wrażeń. 

Do wypadku doszło na autostradzie M7 z Hollád do Sávoly. W pewnym momencie, kierujący stracił panowanie nad swoim pojazdem, zjechał z trasy i i uderzył w rów melioracyjny, gdzie dachował.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Zadziwiający jest fakt, że w wyniku tego zdarzenia, nikt nie zginął. Zaraz po wypadku, ranny kierowca wysiadł z pojazdu i uratował swojego pasażera. Po chwili samochód doszczętnie spłonął.

36-letni właściciel włoskiego auta, odpowiedział za popełnienie przestępstwa drogowego. Jak pokazuje ten niezwykle groźny wypadek, nadmierna prędkość może prowadzić do śmiertelnych incydentów. 

Lamborghini huracan to prawdziwa bestia. Warto jednak zaznaczyć, że jest ona przeznaczona dla odpowiedzialnych kierowców, którzy będą w stanie zapanować nad jej temperamentem. 

Pod maską rozbitego egzemplarza pracował mocny 10-cylindrowy silnik o pojemności 5,3 litra. Generuje on niebagatelną moc 610 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 325 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 3.2 s. 

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl
===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`undefined

Podobne artykuły

Policjanci zatrzymali 47-latkę, która wyrzuciła psa z samochodu. Źródło: Policja.pl

Aktualności

Pijana kobieta wyrzuciła psa z samochodu. Zaskakująca reakcja 13-latków

Czytaj więcej >
Kradzież na walizkę

Aktualności

Nieudana próba kradzieży BMW M2. Złodzieje wyłożyli się na jednej rzeczy - Wideo

Czytaj więcej >

Aktualności

Złodziejom udało się otworzyć auto. Nie dali rady otworzyć bramy - Wideo

Czytaj więcej >
Wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu

Aktualności

W niedozwolonym miejscu wyprzedził nieoznakowany radiowóz - Wideo

Czytaj więcej >
Toyota GR-86 zadebiutuje później niż planowano

Aktualności

Toyota GR-86 zadebiutuje później niż planowano. Japończycy mają dobry powód

Czytaj więcej >
Subaru wygrało wyścig z lamborghini

Aktualności

Subaru staje do wyścigu z Lamborghini. Kierowca supersamochodu był bez szans - Wideo

Czytaj więcej >