ZDrogi.pl > Aktualności > Lamborghini Aventador? Nie, to auto zbudował ojciec z synem - W Polsce
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:51

Lamborghini Aventador? Nie, to auto zbudował ojciec z synem - W Polsce

Lamborghini Aventador - replika z Polski
YouTube: Patryk Mikiciuk

Lamborghini Aventador zbudowany w Polsce. Ojciec z synem stworzyli idealną replikę

Patryk Mikiciuk na swoim kanale przeprowadził krótką rozmowę z twórcami tego arcydzieła. Gorąco zapraszamy do obejrzenia.

Niestety na nagraniu nie słyszymy dźwięku silnika, ani nie zobaczymy repliki w trakcie jazdy. Z chęcią zobaczymy więcej!

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Auto wygląda idealnie. Wierność zawdzięcza przede wszystkim temu, że większość elementów nadwozia... jest oryginalnych. Zamonotowano je na Audi R8 pierwszej generacji. Oznacza to, że pod maską znajdziemy silnik V10 (525 lub 560KM). Oryginalne Lamborghini dysponowało mocami od 700 do 760 KM - jest więc troszkę wolniej. Czy to przeszkadza? "Śmiem wątpić"

Lamborghini zbudowane w Polsce! Cudeńko!

Zobaczie jak to wygląda "na żywo"!

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`