Lamborghini Aventador - replika z Polski
Źródło: YouTube: Patryk Mikiciuk

Lamborghini Aventador? Nie, to auto zbudował ojciec z synem - W Polsce

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
5 Października 2020

Cudowna sprawa! Niemal idealna replika Lamborghini Aventador zbudowana na polskiej ziemi. Sprawa tym piękniejsza, ze powstała wspólnymi siłami ojca i syna. Jak oceniacie efekt końcowy?

Lamborghini Aventador zbudowany w Polsce. Ojciec z synem stworzyli idealną replikę

Patryk Mikiciuk na swoim kanale przeprowadził krótką rozmowę z twórcami tego arcydzieła. Gorąco zapraszamy do obejrzenia.

Niestety na nagraniu nie słyszymy dźwięku silnika, ani nie zobaczymy repliki w trakcie jazdy. Z chęcią zobaczymy więcej!

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Kierowca BMW w końcu odpowie za śmiertelny wypadek pod Warszawą. Sąd jest bezlitosny

Auto wygląda idealnie. Wierność zawdzięcza przede wszystkim temu, że większość elementów nadwozia... jest oryginalnych. Zamonotowano je na Audi R8 pierwszej generacji. Oznacza to, że pod maską znajdziemy silnik V10 (525 lub 560KM). Oryginalne Lamborghini dysponowało mocami od 700 do 760 KM - jest więc troszkę wolniej. Czy to przeszkadza? "Śmiem wątpić"

Lamborghini zbudowane w Polsce! Cudeńko!

Zobaczie jak to wygląda "na żywo"!

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Mycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówMycie samochodu zimą. Kierowco, podpowiadamy jak dbać o auto podczas syberyjskich mrozówCzytaj dalej

Następny artykuł