ZDrogi.pl
Wysadził córkę na S3 bo nabrudziła w samochodzie

Facebook: Kierowcy Gorzowskich Ulic

Wysadził córeczkę na S3 i kazał iść pieszo. Kara za nabrudzenie w BMW - Wideo

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Piotr Dutka

Udostępnij:

Kierowca BMW przeszedł samego siebie. Wysadził swoją córeczkę na S3 i kazał iść za samochodem.

Do kuriozalnego zdarzenia doszło na jednym z odcinków drogi ekspresowej S3 w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Mała dziewczynka szła za osobowym BMW. Wszystko dlatego, że nabrudziła wewnątrz pojazdu.

Poniższe nagranie bardzo oburzyło polskich internautów. Zostało ono udostępnione na facebookowej grupie Kierowcy Gorzowskich ulic. Nad nim znalazł się wymowny opis: Dziecko idzie trasą S3 dlatego, że nabrudziło w samochodzie...

Para, która jechała za bawarską osobówką, chciała pomóc dziecku. Pasażerka spytała się, czy potrzebuje ono pomocy. Odpowiedź może zjeżyć włos na głowie. Dziewczynka przekazała, że otrzymała karę za nabrudzenie w samochodzie.


Zobacz także: Policja zatrzymała ich na gorącym uczynku. Ukradli z TIR-ów ponad pół miliona

Na filmiku widać, że maluch szedł tuż za barierką, natomiast pasem rozbiegowym bardzo wolno jedzie samochód z włączonymi światłami awaryjnymi. Kierujący zwalnia bądź też całkowicie się zatrzymuje, czekając na dziecko.

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że takie zachowanie było kompletnie nieodpowiedzialne, wręcz szokujące. Śmiało, można stwierdzić, że mamy do czynienia z patologią w czystej postaci.Zobacz także: Policja zatrzymała ich na gorącym uczynku. Ukradli z TIR-ów ponad pół miliona

Kierowca starego BMW w szokujący sposób ukarał swoje dziecko. Swoją głupotą mógł doprowadzić do ogromnej tragedii. 

W końcowej fazie filmiku, kierujący TIR-em, prosi swoją pasażerkę, by ta zadzwoniła na policję, by zgłosić incydent, który miał miejsce na pasie rozbiegowym. Wyrażali oni również swoje oburzenie zaistniałą sytuacją. 

Komentarze internautów jasno i wyraźnie wskazują, że sytuacja, która została uwieczniona na trasie S3, bardzo mocno zbulwersowała także opinię publiczną.

- "Bezmyślne zachowanie rodziców wobec dziecka tak się nie robi!!" , czy też  - "Tacy ludzie nie powinni miec dzieci. Sad powinien odebrac im prawa do wychowywania go. To oprawcy bez serca i rozumu.!" - to tylko nieliczne z sporej części negatywnych opinii. 

Wideo zostało udostępnione na grupie Kierowcy Gorzowskich ulic. Wiadomo również, że że autorem filmu jest osoba, która najpierw opublikowała go w serwisie Tik Tok i że filmik został przesłany administratorom przez jeszcze kogoś innego.

Warto podkreślić, że Lubuska policja nie potrafi jeszcze wskazać autora kuriozalnego wideo, ani pasażerów auta osobowego.

Rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim inspektor Marcin Maludy informuje, że ani gorzowska, ani międzyrzecka, ani nowosolska, ani też zielonogórska policja nie otrzymały formalnego zgłoszenia. Zaznacza, że policja nie zna okoliczności zdarzenia tego incydentu.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@zdrogi.pl

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na redakcja@zdrogi.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Źródło: zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Podobne artykuły

Mężczyzna jechał na gapę, stojąc na zderzaku autobusu. MZA planuje wyciągnąć konsekwencje

Na drogach

Bielsko-Biała: Uczepił się zderzaka i jechał na gapę. Mogło dojść do tragedii

Czytaj więcej >
Śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego

Na drogach

Tragiczny wypadek w Lubuskim. Ojciec zginął na oczach trójki dzieci

Czytaj więcej >
Kierowca jechał samoróbką nocą bez świateł. Był pijany i miał zakaz prowadzenia pojazdów

Na drogach

Nocą bez świateł jechał „samoróbką” - miał 3,5 promila​

Czytaj więcej >
KMP Ostrołęka

Na drogach

Osobówka wbiła się w bariery ochronne. Młody kierowca zginął w strasznych okolicznościach

Czytaj więcej >
Alkomat policyjny. Materiały Policyjne

Na drogach

Kościan. 18-latek jeszcze nie odebrał prawa jazdy, a już je stracił

Czytaj więcej >
16-latek rozbił toyotę rodziców. Materiały Policyjne

Na drogach

16-latek zabrał auto rodzicom. Jazdę zakończył na słupie

Czytaj więcej >