ZDrogi.pl > Na drogach > Kierowca BMW jechał zdecydowanie za szybko. Zaliczył efektowny lot - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:37

Kierowca BMW jechał zdecydowanie za szybko. Zaliczył efektowny lot - Wideo

bmw-lot-kierowcy
Yotube.com WYPADKI

Kierowca BMW zdecydowanie przesadził z prędkością. Wystarczył jeden błąd i doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kierujący utracił panowanie nad autem i wzbił je w powietrze.

Latające BMW to nie jest widok, który widzi się na co dzień. Świadkowie tego zdarzenia musieli przecierać oczy ze zdumienia, ale też trudno się dziwić. Kierowca jechał ze zdecydowanie zbyt wysoką prędkością.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia 2021, a przynajmniej taką datę wskazuje kamera stacji benzynowej, która zarejestrowała lot BMW. Stacja paliw była zlokalizowana w okolicy Stoczka Łukowskiego (woj. lubelskie).

Kierowca BMW jechał z bardzo wysoką prędkością. Nie widać jednak co dokładnie sprawiło, że stracił panowanie nad samochodem.

Zobacz także: Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - Wideo

Wiadomo natomiast, że pojazd zboczył z drogi i prawdopodobnie "wybił się" na przydrożnej dziurze. Płot oddzielający jezdnię od ulicy został w tym przypadku rampą, po której BMW zaliczyło efektowny ślizg, a następnie wybiło się w powietrze.

Auto nie poleciało jednak prosto w górę, w powietrzu zdążyło się jeszcze obrócić tyłem. Oczywiście za BMW został ogromny ślad piachu i pyłu.

Po chwili widać na nagraniu jak jedzie drugie auto, znacznie wolniej. Można również zauważyć, najprawdopodobniej pracownika stacji, który biegnie zobaczyć, co się stało z kierującym BMW.

Nietypowy lot BMW. Ktoś miał sporo szczęścia, bo mogło się to skończyć znacznie gorzej

Biorąc pod uwagę, że po zdarzeniu zrobiono po prostu zdjęcia uszkodzonego auta i nigdzie nie pojawiły się informacje o tragicznej śmierci, więc kierujący BMW raczej to przeżył. Może nawet wyszedł z tego bez poważniejszych obrażeń.

Co więcej, po zdjęciach uszkodzeń auta widać, że przedział pasażerski nie był znacznie zniszczony. Nawet jeśli w aucie jechali pasażerowi, byli raczej dobrze chronieni przez karoserię BMW.

Sytuacja mogłaby się skończyć gorzej gdyby był to egzemplarz w tragicznym stanie blacharskim. Ale jak widać, tu nie było tak źle.

Samo auto jednak nadaje się już tylko na złom. Wyrwało praktycznie całe tylne zawieszenie. Uszkodzony został także dach. Biorąc pod uwagę obecne ceny BMW E46, naprawa jest raczej nie warta świeczki.

Źródło: Youtube.com WYPADKI

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]


zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Tagi: BMW Wypadek
Powiązane