Wypadek autobusu pod Wyszkowem
Źródło: KPP Wyszków

Wyszków. Groźny wypadek na S8. Kilka osób rannych, ogromne utrudnienia

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
27 Stycznia 2021

Wypadek w okolicach Wyszkowa. Autobus wiozący ludzi uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego. Ucierpiało siedem osób. Utrudnienia na drogach. Około dwóch godzin do wypadku odblokowano jeden z pasów ruchu na trasie S8.

Koszmarny wypadek pod Wyszkowem. Kilka osób ucierpiało, a droga S8 została zablokowana. Dziś rano (27 stycznia) doszło do zderzenia dwóch ciężarówek i autobusu.

W okolicy Wyszkowa zderzyły się dwa samochody ciężarowe i autobus. W koszmarnym wypadku ucierpiało kilka osób. Ranni zostali pasażerowie autobusu oraz kierowca pojazdu. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, ratownicy medyczni oraz policja Droga została zablokowana. Utrudnienia w ruchu mogą trwać nawet do godziny 10.

Wypadek pod Wyszkowem. Autobus uderzył w naczepę

W środę, 27 stycznia, o godz. 06:37 na trasie S8 w Niegowie (okolice Wyszkowa) doszło do wypadku, w którym zderzyły się dwa samochody ciężarowe oraz autobus.

Ze wstępnych informacji podawanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad w wypadku rannych zostało pięć osób.

Straż pożarna podała, że doszło do najechania autokaru wiozącego ludzi na naczepę tira. Autobus uderzył w ciągnik siodłowy prawym przednim narożem.

Wypadek autobusu pod Wyszkowem

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Wypadek pod Wyszkowem. Siedem osób rannych

Według policji w Wyszkowie rannych zostało co najmniej 8 osób. Jednak straż pożarna przekazała, że rannych w sumie jest 7 osób. Na miejscu zdarzenia obecne są wszystkie służby, a droga jest zablokowana.

Około godz. 8:20 odblokowany został jeden pas ruchu w kierunku Warszawy, a na miejscu wypadku zostali strażacy i policja.

- Technik kryminalistyki badał ślady na miejscu wypadku - powiedział rzecznik wyszkowskiej policji.

Na miejsce przyjechało 5 karetek pogotowia ratunkowego i 6 zastępów straży pożarnej w tym 3 z OSP.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł