Wypadek BMW
Źródło: KWP Białystok

Kobieta pomyliła gaz z hamulcem. Swoim BMW wjechała w pocztę

Piotr DutkaPiotr Dutka
23 Lutego 2021

Wypadek w Białymstoku. Kierująca BMW pomyliła gaz z hamulcem i wjechała w budynek poczty. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, a incydent został zakwalifikowany jako kolizja. Wyrządzone szkody były jednak tak duże, że budynek został zamknięty do odwołania.

Wypadek w Białymstoku. Kobieta pomyliła gaz z hamulcem i wjechała w budynek poczty.

Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek 23 lutego w Białymstoku. Na ulicy Kołłątaja osobowe BMW wjechało do lokalu usługowego, gdzie umiejscowiony jest jeden z oddziałów Poczty Polskiej.

Około godziny 12.20 do wnętrza placówki, przez główne drzwi, wjechał bawarski SUV. Na szczęście zarówno kierująca, jak i klienci poczty, którzy znajdowali się w środku, nie odnieśli żadnych obrażeń.

Funkcjonariusze, którzy wyjaśniali przyczyny tego incydentu ustalili, że kobieta pomyliła gaz z hamulcem. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ nikt bezpośrednio w nim nie ucierpiał.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca BMW pomyliła pedał gazu z hamulcem, wskutek czego wjechała do lokalu usługowego -potwierdził Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Wiadomo, że w momencie zdarzenia, kobieta była trzeźwa. Białostoccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tej niecodziennej kolizji.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Wypadek mógł zakończyć się ogromną tragedią. Z powodu rozległych zniszczeń oddział Poczty Polskiej na ulicy Kołłątaja został zamknięty do odwołania.

Niestety, ale nie był to jedyny, tego typu incydent, który miał miejsce w naszym kraju w ostatnich dniach. BMW serii 6 wjechało w przystanek w Warszawie i swoja jazdę skończyło na barierkach.

Co ciekawe, stołeczni policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z auta, którzy byli pijani. Problem w tym, że żaden nie przyznaje się do kierowania. Do zdarzenia doszło 22 lutego, w okolicy Dworca Wileńskiego na skrzyżowaniu ulicy Targowej z aleją "Solidarności".

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł