Wypadek Płock
Źródło: Policja.pl

Tragiczny poniedziałek w Płocku. Na drodze zginęła kobieta, jedna osoba trafiła do szpitala

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
22 Grudnia 2020

Wypadek przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych w Płocku, w którym zginęła kobieta wydarzył się w poniedziałek 21 grudnia. W zdarzeniu brały udział dwa auta osobowe. Kierująca Oplem Astrą 52-letnia mieszkanka Płocka z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia czołowego

Ten tydzień dla mieszkańców Płocka rozpoczął się fatalnie. Tylko w poniedziałek doszło tam do kolizji i śmiertelnego wypadku. Kierowców poruszających się ulicami miasta czekały z tego powodu spore utrudnienia.

Wypadek na ul. Narodowych Sił Zbrojnych

- W poniedziałek o godzinie 13.10 do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku wpłynęło zgłoszenie o wypadku przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych, w którym brały udział dwa samochody osobowe - poinformował dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. - Samochodami poruszali się sami kierowcy, nie wieźli pasażerów.

Kierująca Oplem Astrą 52-letnia mieszkanka Płocka z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia jadącym z naprzeciwka Volkswagenem kierowanym przez 26-letniego mężczyznę. Pomimo reanimacji, zmarła.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, karetka pogotowia oraz funkcjonariusze policji. Około godziny 16:30 służby kończyły swoją pracę. Ruch na tej trasie był ograniczony i odbywał się wahadłowo.

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Wypadek na ul. Wyszogrodzkiej

Do kolejnego zdarzenia drogowego, które miało miejsce w poniedziałek w Płocku, doszło rano na ulicy Wyszogrodzkiej. Doszło do stłuczki, w której brały udział aż cztery samochody osobowe.

Pijany kierowca, który miał we krwi prawie 2 promile alkoholu, uderzył w znajdujący się przed nim samochód, a ten z kolei wjechał w kolejny. Następnie w wyniku cofania pijany mężczyzna uderzył w pojazd znajdujący się za nim.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł