Wypadek Quad
Źródło: Русские Дороги | ДТП, Аварии, видеорегистр..

Groźny finał przejażdżki na quadzie. Nieodpowiedzialna mama niemal doprowadziła do tragedii - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
19 Lutego 2021

Bardzo nietypowy wypadek został zarejestrowany przez jedną z kamer na obrzeżach jednego z rosyjskich miast. Młoda mama zdecydował się na przejażdżkę quadem wraz ze swoimi pociechami. Niestety, ale brak rozwagi oraz odpowiednich umiejętności kierowania pojazdami, zakończył się bolesnym incydentem.

Wypadek podczas jazdy na quadzie. Młoda matka mogła doprowadzić do tragedii.

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło jakiś czas temu w jednym z rosyjskich miast. Pewna kobieta zdecydowała się spędzić wolny czas wraz ze swoimi dziećmi. Zdecydował się na niewinną przejażdżkę na quadzie. Jak się później okazało, podczas chwili przyjemności doszło do strasznego wypadku.

W tej konkretnej sytuacji, kobiecie ewidentnie zabrakło rozwagi oraz trzeźwej oceny sytuacji. Z ogromnym impetem wjechała w szlaban umiejscowiony przy wjeździe na teren posesji.

Na nagraniu bardzo dokładnie widać, że siła uderzenia była bardzo duża. Z pojazdu spadła zarówno matka, jak i jedno z jej dzieci. Drugie pozostało na quadzie i pojechało dalej. Jak będzie można zobaczyć w końcowej fazie nagrania, dzieciom nic groźnego się nie stało.

W tym przypadku skrajna głupota mogła mieć śmiertelne konsekwencje. Kobieta naraziła nie tylko swoje zdrowie, ale również zdrowie, a nawet życie swoich pociech.

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

Widać, że upadek na twardą jezdnię był bardzo bolesny. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Kobieta otrzymała od losu bardzo ważną lekcję. Osobiście mamy wielką nadzieję, że odpowiednio ją wykorzysta i zmądrzeje.

Niestety, ale nie jest to jedyny przykład skrajnie nieodpowiedzialnego zachowania. Chwila nieuwagi może prowadzić do dramatycznych zdarzeń drogowych. W jednym z chińskich autobusów doszło do bójki pomiędzy kierowcą a pasażerkom.

Starcie było wywołane niezadowoleniem kobiety, która przegapiła swój przystanek i rozkazała kierowcy, by ten zatrzymał się i ją wypuścił. Mężczyzna odmówił, a ona uderzyła go w głowę telefonem komórkowym. Skłoniło to kierowcę do uderzenia jej w plecy. Jak się okazało, była to ostatnia decyzja w jego życiu.

Autobus, który jechał z dużą prędkością, skręcił na przeciwległy pas i przebił się przez barierki bezpieczeństwa. Upadek z 50 metrów okazał się zabójczy dla kilkunastu osób, które były na pokładzie.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł