Wypadek Hondy podczas wyprzedzania. Pasażerowie wypadli z pojazdu
Źródło: Materiały Policyjne

Wypadek podczas wyprzedzania. Kierowca z pasażerem wypadli z pojazdu

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
13 Lutego 2021

Wypadek w woj. lubelski. 19-letni kierujący Hondą doprowadził do wypadku podczas wyprzedzania. Stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że kierowca Hondy wraz z pasażerem wypadli z auta.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Bezwola (woj. lubelskie) na drodze krajowej numer 63. W trakcie manewru wyprzedzania 19-letni kierowca Hondy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Obywatel Czeczenii w trakcie wyprzedzania Mazdy, zaczepił o jej karoserię i utracił kontrolę nad autem. Siła uderzenia była tak duża, że kierowca wraz z pasażerem Hondy wypadli z pojazdu.

Wypadek w Lubelskim. Osoby jadące Hondą miały niezapięte pasy

Policjanci ustalili, że 19-latek, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala, nie miał prawa jazdy. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Do szpitala przewieziono również rannego pasażera Hondy.

Niezwykłym zbiegiem okoliczności okazało się, że kierowca wyprzedzanej Mazdy również jest obywatelem Czeczenii... i jest poszukiwany. Został zatrzymany.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Do innego groźnego wypadku podczas manewru wyprzedzania doszło na drodze krajowej numer 52. W czwartek 11 lutego w miejscowości Kobiernice doszło do groźnego zderzenia samochodu osobowego oraz dostawczaka. Incydent mógł zakończyć się ogromną tragedią. Kierowcy, którzy wybrali się tamtą trasą, przez kilka godzin musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami.

Wypadek został zarejestrowany przez kamerkę samochodową

Brawura, nieodpowiednia prędkość oraz jej niedostosowanie do warunków panujących na drodze mogą mieć bardzo poważne konsekwencje. Przekonał się o tym kierowca osobowego Opla, który przez swoją nieodpowiedzialność doprowadził do groźnego zderzenia.

11 lutego w miejscowości Kobiernice na Śląsku doszło do przerażającego zdarzenia. Zostało ono zarejestrowane przez kamerkę samochodową, która była zamontowana w jednym z pojazdów, który również przemieszczał się po drodze numer 52.

Nagranie przedstawia normalną jazdę w zimowej scenerii. Wszystko jest w odpowiednim porządku, lecz bardzo szybko względny spokój został zakłócony przez groźne zderzenie dwóch samochodów.

Kierowca Opla chciał wyprzedzić poprzedzające go pojazdy, jednak zrobił to na tyle niepoprawnie, że z wielką siłą wjechał w samochód dostawczy. Siła uderzenia była tak duża, że przód niemieckiej osobówki został mocno zniszczony.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł