Wypadek koło Wrześni
Źródło: Materiały Policyjne

Śmiertelny wypadek koło Wrześni. Zginęli młodzi ludzie, ich ciała trudno zidentyfikować

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
11 Grudnia 2020

Wypadek koło Wrześni. Zginęły dwie 21-letnie osoby. Jak donosi portal wrzesnia.info.pl - ciała ofiar były tak zmasakrowane, że trudno było je zidentyfikować. Na ten moment nieznane są konkretne przyczyny wypadku - wiadomo jedynie, że kierowca Opla Astry zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo ze Scanią.

Na drodze krajowej numer 15 w okolicach Wrześni (woj. wielkopolskie) doszło do tragicznego wypadku, w którym samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Dwie młode osoby zginęły na miejscu.

Wypadek koło Wrześni. Zginęli młodzi ludzie, ich ciała zostały zmasakrowane.

Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek ok. godz. 10. Na drodze krajowej nr 15. Dwa samochody zderzyły się na wysokości Gulczewa pod Wrześnią (woj. wielkopolskie).

Zobacz także: Ile zarabiają dziennikarze TVP? Nie chcieli ujawnić, przegrali przed sądem

Dwie osoby, które podróżowały Oplem Astrą, zginęły na miejscu. Portal wrzesnia.info.pl poinformował, że ciała ofiar były tak zmasakrowane, że były problemy z ustaleniem ich identyfikacją. Dopiero później podano, że w wypadku zginęli 21-letni mężczyzna i 21-letnia kobieta. Ofiary wypadku były mieszkańcami powiatu gnieźnieńskiego. Kierowca dostawczej Scanii został przetransportowany do szpitala. Był trzeźwy.

Zobacz także: Sylwester w cieniu obostrzeń. Polacy jednak nie obawiają się kar

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 21-letni kierujący samochodem osobowym jadąc w kierunku Wrześni, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi. Tam doszło do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym jadącym w kierunku Gniezna.

W wyniku wypadku droga była całkowicie zablokowana, a policja wyznaczyła objazdy. Okoliczności oraz przebieg tragedii ustalać będą policjanci pod nadzorem prokuratury.

Polscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaPolscy kierowcy wniebowzięci. Zapadły kluczowe decyzje, MOPy zmienią się nie do poznaniaCzytaj dalej

Zobacz także: Kobiety spieszyły się do pracy. Pośpiech przypłaciły wizytą w przydrożnym stawie

Wypadek koło Wrześni. Kolejna "czołówka" w ostatnim czasie

Niedawno doszło do podobnego wypadku. W czwartek rano (3 grudnia) czołowo zderzyły się dwa auta osobowe.

Do wypadku doszło przed godziną 7:00. Policja ustaliła wstępne okoliczności wypadku. Według funkcjonariuszy jadący od strony Białegostoku w kierunku Bobrownik kierowca Audi zjechał z niewyjaśnionych przyczyn na przeciwległy pas ruchu.

Audi uderzyło w jadącego prawidłowo Opla. Doszło do czołowego zderzenia. Niestety kierująca Oplem kobieta nie miała szans na przeżycie. Jej obrażenia były tak ciężkie, że zginęła na miejscu zdarzenia. 39-letni kierowca Audi, który spowodował fatalny wypadek, został przetransportowany do szpitala.

Pamiętajmy, że czołowe zderzenie pojazdów jest jednym z najbardziej śmiercionośnych rodzajów wypadków. W przypadku uderzenia w auto dostawcze samochód osobowy, nawet najbezpieczniejszy, niewiele pomoże.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Przejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecPrzejechał 178 km, gdy nagle doszło do wypadku. Nie żyje 52-letni sportowiecCzytaj dalej

Następny artykuł