Wypadek Rosja
Źródło: youtube

Samochód ciężarowy z wielka siłą wbił się w osobówkę. Koszmarny finał nieudanego wyprzedzania - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
26 Listopada 2020

Wypadek, który widać na nagraniu jest po prostu przerażający. Widać, że jeden błąd ludzki oraz przede wszystkim zła decyzja może spowodować prawdziwą katastrofę. W tym przypadku finał całego zdarzenia jest dramatyczny. Kierowca osobówki nie miał szans na reakcję.

Wypadek, po którym można mieć koszmary. Samochód ciężarowy z impetem wjechał w osobówkę. Kierowca nie miał żadnych szans.

Nieodpowiedzialna jazda jest aspektem, który bardzo ciężko wyeliminować z światowych dróg. Niektórzy kierowcy są wykwalifikowani w stwarzaniu gigantycznego zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego.

Poniższe nagranie tylko potwierdzą tą regułę. Warto podkreślić, że całe zdarzenie miało miejsce jakiś czas temu. Warto jednak upublicznić to nagranie, aby przestrzec wszystkich kierujących i pokazać jakie konsekwencje może mieć nieodpowiedzialne wyprzedzanie.

Dzisiaj grzeje:

1. Luka w przepisach pozwoli na zrobienie przeglądu auta... za darmo

2. Absurdalne sceny na Zakopiance. Co tam się dzieje?

3. Owocna kontrola policji. Zatrzymali BMW z trzema mężczyznami. Wszyscy mieli sporo za uszami

Całe zdarzenie miało miejsce w Rosji. Jak wiadomo, kierowcy jeżdżący po tamtejszych drogach nie grzeszą kulturą oraz umiejętnościami. Częstotliwość takich zdarzeń za naszą wschodnią granicą jest więc bardzo wysoka.

Nagranie zostało zarejestrowane przez kamerkę samochodową. Widać na nim jadący czerwony samochód, który jedzie leśną drogą. Spokojna jazdę przerwało jednak tragiczne zdarzenie.

Jeden z kierowców jadący z przeciwnej strony, zdecydował się na wyprzedzanie ciężarówki na zakręcie. Takie zachowanie jest samo w sobie kompletnie głupie, jednak jak już wiemy, cały incydent miał miejsce w Rosji.

Przerażający wypadek. 41 osób zginęło w zderzeniu autobusu z ciężarówkąPrzerażający wypadek. 41 osób zginęło w zderzeniu autobusu z ciężarówkąCzytaj dalej

Gdy mężczyzna zorientował się, że z przeciwka nadjeżdżają inne samochody, postanowił ratować całą sytuację i ostro skręcił, by zjechać na swój pas. Jak się okazało ta decyzja okazała się dramatyczna w skutkach.

Osobówka uderzyła w samochód ciężarowy. W wyniku tego zderzenia, kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas. Z gigantyczną siłą uderzył w osobówkę kompletnie ją miażdżąc.

Film instruktażowy jak nie należy wyprzedzać. Wypadek odbiera mowę - WideoFilm instruktażowy jak nie należy wyprzedzać. Wypadek odbiera mowę - WideoCzytaj dalej

Niestety, ale w wyniku tego zdarzenia, kierowca jadący czerwonym autem stracił swoje życie. Nie wiadomo w jakim stanie są pozostali poszkodowani.

Jedno jest pewne. Nagranie powinno nam uzmysłowić, jak nie należy wyprzedzać. Każdy zły ruch i decyzja niosą za sobą poważne konsekwencje. W tym konkretnym przypadku doszło do prawdziwej tragedii.

Zobacz także w naszych serwisach:

1. Prawdziwa twarz Kingi Dudy. Ujawniamy kilka faktów

2. Fatalne informacje nt. Lewandowskiego. Kibice wstrzymali oddech

3. Zignorował czerwone światło i wjechał prosto pod pociąg. Jest akt oskarżenia

4. Straż graniczna idzie na zakupy. Służby kupiły kilkadziesiąt nowych terenówek

5. Ten rowerzysta cudem uniknął śmierci. Wjechał pod rozpędzonego Jeepa - Wideo

6. Wszechświat jest jaśniejszy niż nam się wydawało. Tajemnicze światła

7. Wystawił pralkę na sprzedaż. Komentarz sąsiadów wywołał awanturę

Następny artykuł