Wypadek na al. Niepodległości
Źródło: YouTube: Wawa Hot News 24 Wawa Hot News 24

Makabryczny wypadek na al. Niepodległości. Toyota zniszczyła kilka aut

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
11 Stycznia 2021

Wypadek w nocy z piątku na sobotę wyglądał bardzo groźnie. Ciężko uwierzyć, że kierowcy Toyoty Corolli nic się nie stało. W wypadku ucierpiało pięć pojazdów. Kierujący, obywatel Tadżykistanu, został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Z piątku na sobotę (8-9 stycznia), około godziny 2 w nocy, na al. Niepodległości w Warszawie doszło do koszmarnie wyglądającego wypadku, w którym kierowca samochodu osobowego, ścigając się z innym kierowcą, dachował. Dachujące auto zniszczyło kilka aut zaparkowanych na bocznej ulicy.

Wypadek na al. Niepodległości. Do sieci trafiło wideo

W sieci pojawiło się nagranie z wideorejestratora zamontowanego w pojeździe jadącym bezpośrednio za pędzącą Toyotą Corollą.

Kierujący Toyotą Corollą, jadąc z wyraźnie nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem osobowym i doprowadził do dachowania. Samochód zniszczył elementy infrastruktury oraz zdemolował cztery auta osobowe.

Kierującemu Toyotą Corollą, choć trudno w to uwierzyć, nic się nie stało. Mężczyzna samodzielnie wydostał się z auta. Pojazdem kierował obywatel Tadżykistanu. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Winny tego zdarzenia kierowca Toyoty został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

Wypadek obejrzeć można na wideo poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł