ZDrogi.pl > Aktualności > Wpadli podczas kontroli drogowej. Grozi im do 12 lat więzienia
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:37

Wpadli podczas kontroli drogowej. Grozi im do 12 lat więzienia

Policja zatrzymała mężczyzn handlujących narkotykami
Policja.pl

Policjanci z warszawskiej Woli mogą mówić o sporym sukcesie. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego i kryminalnego z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 27 lat.

W pierwszej kolejności funkcjonariuszom udało się ustalić, że mężczyźni mogą posiadać znaczne ilości narkotyków oraz biorą udział w ich obrocie. Funkcjonariusze zaplanowali akcję przeprowadzoną w dzielnicy. 24-latka policjanci zatrzymali do kontroli, gdy poruszał się swoim pojazdem marki Seat.

Policjanci mieli mężczyzn "na oku" od dłuższego czasu

Mężczyzna podczas kontroli był mocno zestresowany i unikał odpowiedzi na pytanie, czy posiada substancje zabronione. Podczas przeszukania auta policjanci ujawnili narkotyki popakowane w kilkanaście foliowych woreczków. Mężczyzna został zatrzymany.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

W ręce policji trafił też wspólnik mężczyzny

W tym samym czasie kryminalni udali się do mieszkania, które 24-latek wynajmował wraz ze swoim 27-letnim wspólnikiem. Tam ujawniono więcej narkotyków - łącznie ponad 260 tabletek, około 110 gramów ecstasy i mefedronu oraz prawie 50 gramów marihuany.

Obecny w mieszkaniu 27-latek został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu. Mężczyźni nazywali mieszkanie „magazynem".

Podjęte czynności procesowe dały podstawę do przedstawienia podejrzanym zarzutu wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków, działając wspólnie i w porozumieniu. Mężczyznom grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Tagi: Seat Policja