Wideo - kobieta gapi się w telefon
Źródło: Reddit: r/IdiotsInCars

Gapiąc się w telefon, mało nie rozjechała motocyklisty. Gdy zwrócił jej uwagę - zaatakowała. Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
25 Grudnia 2020

Wideo przedstawia pozornie niegroźną sytuację, do której często dochodzi również na naszych drogach. Samochód zjeżdżający/zmieniający pas, który kompletnie ignoruje obecność motocyklistę. Przy mało gwałtownych manewrach - sytuacja jest do opanowania.

Kierująca SUV-em była tak zajęta swoim telefonem (w trakcie jazdy!), że nagle zaczęła zjeżdżać na pas, którym poruszał się motocyklista. Kobieta, zamiast przyznać się do błędu i przeprosić, zaczęła atakować kierującego jednośladem.

Trafiła jednak na kierowcę, który nie miał zbyt wiele cierpliwości. Jak skończyła się ta sytuacja?

Wideo - kobieta zajęta telefonem doprowadza do groźnej sytuacji

Potwierdźmy jedną rzecz - to kobieta jest winna wszystkiemu, co potem nastąpiło. To jej nieodpowiedzialne zachowanie doprowadziło do sytuacji, która mogła mieć niebezpieczne skutki. Jakiś czas temu pisaliśmy o kierowcy, który "zagapił się" na ekran w samochodzie.

Nagranie z kasku motocyklisty pokazuje drogową kłótnię, której kierująca SUV-em musi teraz żałować. W wyniku nieuwagi, spowodowanej korzystaniem z telefonu, zaczęła zjeżdżać na sąsiedni pas, którym akurat poruszał się motocyklista. Na szczęście, nie doszło do kolizji. Cała sytuacja mogłaby się skończyć na kilku przykrych słowach, a następnie przeprosinach ze strony kobiety - nie tym razem. Konsekwencje były znacznie poważniejsze.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Motocyklista, z którego kasku pochodzi nagranie, dosadnie wytłumaczył, co sądzi o zachowaniu kobiety. Ta jednak, zamiast przyjąć do wiadomości i przeprosić - jej wina była bezdyskusyjna - otworzyła boczną szybę i w niecenzuralnych słowach powiedziała motocykliście, aby się zamknął. To ostatecznie przelało czarę goryczy.

Wideo zamieszczamy poniżej:

Don’t text and drive from r/IdiotsInCars

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł