Wideo z wypadku w Łodzi
Źródło: Wiadomości Łódź

Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
16 Listopada 2020

Wideo z tragicznego wypadku, do którego doszło 11 listopada w Łodzi, obiegło sieć. Nagranie rzuca nowe światło na okoliczności zdarzenia. Nie ulega wątpliwości, że winę za śmierć dwóch osób ponosi prędkość.

Do sieci trafiło nagranie ze śmiertelnego wypadku, do którego doszło 11 listopada w Łodzi. Już wcześniej pisaliśmy o tym fatalnym zdarzeniu drogowym. Szczegóły znajdują się w tym artykule.

11 listopada o godz. 21.00 u zbiegu al. Jana Pawła II i ul. Obywatelskiej doszło do kolizji osobowego Audi z ciężarówką Iveco należącą do Poczt Polskiej.

Funkcjonariusze policji ustalili, że kierujący autem marki Audi jechał z tak dużą prędkością, że na wyhamowanie przed skręcającym w lewo samochodem ciężarowym nie miał żadnych szans.

Wideo przedstawiające tragiczny wypadek trafiło do sieci

Polska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliPolska policja zatrzymała amerykańską. Jak zajrzeli do dowodu rejestracyjnego, to dopiero się zdziwiliCzytaj dalej

Zobacz także: Nastolatek w BMW z impetem wbił się w ciężarówkę. Jego mama zginęła w tragicznych okolicznościach

Dokładnie zmierzona droga hamowania Audi wyniosła ponad 80 metrów!

Brak wyobraźni i nadmierna prędkość były zatem głównymi przyczynami tej tragedii.

Samochodem osobowym z ogromną prędkością podróżowały dwie osoby - 25-letni kierowca i 19-letnia pasażerka.

Kierujący autem próbował zatrzymać się przed uderzeniem w ciężarówkę, ale prędkość, z jaką się poruszał, była zbyt duża. W efekcie osobówka z ogromną prędkością uderzyła w bok ciężarówki.

Młodzi ludzie zginęli na miejscu.

Wideo z tragicznego wypadku zamieszczamy poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraPrawdziwa gratka dla fanów motoryzacji. Na sprzedaż trafiło BMW M1 należące do Paula WalkeraCzytaj dalej

Następny artykuł