Wypadek Łódź. Dwie osoby zginęły
Źródło: YouTube: Wiadomości Łódź

Łódź. Śmierć na skrzyżowaniu - dwie młode osoby zginęły na miejscu

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
12 Listopada 2020

Wypadek w Łodzi na skrzyżowaniu Obywatelskiej i Alei Jana Pawła II. Dwie osoby jadące Audi A3 zginęły na miejscu. Policja ustala przebieg oraz okoliczności wypadku.

We wtorek po godzinie 21:00 w Łodzi, doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginęły dwie młode osoby.

Osobowe Audi zderzyło się z ciężarowym Iveco na skrzyżowaniu ulic Obywatelskiej i Alei Jana Pawła II.

Wypadek Łódź. Dwie młode osoby nie żyją

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Skręcająca w lewo z Alei Jana Pawła II ciężarówka Iveco należąca do Poczty Polskiej, zderzyła się z jadącym prosto Alejami, Audi A3.

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosły dwie młode osoby, które podróżowały samochodem osobowym.

W tym czasie na skrzyżowaniu sygnalizacja działała w trybie pulsacyjnym. Policjanci zauważyli też ślady hamowania Audi, które sugerują, że auto poruszało się ze znaczną prędkością.

Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.Nagranie ze śmiertelnego wypadku w Łodzi. Tragiczne zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka.Czytaj dalej

Wypadek Łódź. Dwie osoby nie żyją

– Jechałem al. Jana Pawła II (w kierunku al. Mickiewicza) i skręcałem w lewo w ul. Obywatelską za Iveco. Tragedia rozegrała się na moich oczach – mówi Jakub Pietrasiak, jeden ze świadków wypadku.

Kierowca tuż po zderzeniu podbiegł do roztrzaskanego Audi, ale kierowca i pasażer już nie żyli.

Wypadek Łódź. Audi prawdopodobnie poruszało się zbyt szybko

Tożsamość ofiar nie została jeszcze ustalona. Zabezpieczono nagranie z monitoringu. Policja ustalać będzie szczegółowy przebieg oraz okoliczności wypadku.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł