ZDrogi.pl > Aktualności > Koszmarny wypadek podczas naprawy TIR-a. Mężczyzna został przyciśnięty do ściany
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:37

Koszmarny wypadek podczas naprawy TIR-a. Mężczyzna został przyciśnięty do ściany

Wypadek TIR
KMP Biała Podlaska

Kiedy w naszym samochodzie coś ewidentnie szwankuje, rzeczą konieczną jest wzięcie go na warsztat. W celu wyeliminowania wszystkich usterek, wybieramy się do zaufanego fachowca, który rozprawi się z problemem raz-dwa. Niektórzy jednak, decydują się na własnoręczne wyeliminowanie problemu. 

W nocy ze środy na czwartek do jednostki policji z Białej Podlaskiej wpłynęło niezwykle niepokojące zgłoszenie. Chodziło o bardzo groźny incydent, który rozegrał się w jednej z miejscowości w gminie Międzyrzec Podlaski (woj. lubelskie). 

 46-letni mężczyzna trafił do lokalnej placówki medycznej z poważnymi obrażeniami ciała. Miał je nabyć podczas naprawy samochodu ciężarowego. Chwila nieuwagi okazała się brzemienna w skutkach. 

Wstępne ustalenia mundurowych nie pozostawiają żadnych złudzeń. Doszło do nieszczęśliwego wypadku, który był spowodowany zwykłym gapiostwem. 

Według policji, 36-letni mężczyzna, który przebywał w garażu wraz z poszkodowanym, podczas manewru cofania, nie zauważył poszkodowanego. Finalnie, pojazd ciężarowy przycisnął 46-latka do ściany, doprowadzając do bardzo poważnych obrażeń.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Funkcjonariusze przeprowadzili niezbędne badania alkomatem. Okazało się, że w momencie zdarzenia, mężczyźni byli trzeźwi. 

Lokalni policjanci skupią się na ustalaniu zarówno przyczyn, jak i okoliczności tego zdarzenia. Apelują również do wszystkich, którzy przeprowadzają naprawę pojazdów we własnym zakresie o zachowanie szczególnej ostrożności. 

Nie jest tajemnicą, że niestosowanie się do powszechnych zasad BHP, niesie ze sobą bardzo poważne konsekwencje. Niestety, ale zignorowanie przepisów, może w wydatny sposób przyczynić się do groźnych incydentów.

Źródło: KMP Biała Podlaska

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`