ZDrogi.pl > Na drogach > Samochód został zmiażdżony jak puszka. Zadecydował błąd kierowcy ciężarówki - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:01

Samochód został zmiażdżony jak puszka. Zadecydował błąd kierowcy ciężarówki - Wideo

Instagram
Instagram

O tym, że o ludzkim życiu decydują nawet najmniejsze detale, wiadomo nie od dziś. Ten fakt w dobitny sposób obrazuje poniższy incydent. Błąd kierowcy ciężarówki doprowadził do niewyobrażalnego dramatu. Z samochodu osobowego praktycznie nic nie zostało.

Niestety, ale w czasie zderzenia samochodu osobowego oraz ciężarówki, osoby znajdujące się w mniejszym pojeździe mają bardzo małe szanse na przeżycie. Oczywiście zdarzają się wyjątki i niektóre osoby są w stanie przeżyć incydent, a nawet wyjść z niego bez żadnego szwanku.

Patrząc na poniższe nagranie, nie przewidujemy, że cała sytuacja zakończyła się happy-endem. Kierowca osobówki miał ogromnego pecha, ponieważ znalazł się pomiędzy dwiema ciężarówkami.

Dokładnie nie wiadomo, gdzie miał miejsce ten koszmarny wypadek. Na nagraniu widzimy autostradę, na której z niewiadomych przyczyn uformował się zator na jednym z pasów.

Moment tego przerażającego zdarzenia został uchwycony przez sprawcę. Kierowca ciężarówki nie zachował ostrożności, a następnie z impetem wjechał w osobówkę.

Mężczyzna na moment stracił czujność, nie zdołał wyhamować w odpowiednim momencie, doprowadzając do koszmarnego wypadku.

Uderzył w tył samochodu osobowego, które stało w korku. Kierowca oraz osoby, które znajdowały się wewnątrz pojazdu miały gigantycznego pecha, ponieważ przed ich samochodem zatrzymała się inna ciężarówką.

Impet uderzenia był tak duży, że z osobówki praktycznie nic nie zostało. Została ona zgnieciona niczym puszka.

Niestety, ale nie wiadomo, ile osób przebywało w pojeździe, aczkolwiek patrząc na uszkodzenia auta, żaden człowiek znajdujący się w jego wnętrzu nie przeżyłby takiego wypadku. 

Policja apeluje do wszystkich zmotoryzowanych o zachowanie szczególnej ostrożności, a także rozwagi w czasie jazdy. Nie od dziś wiadomo, że jeden, nawet najmniejszy błąd może mieć tragiczne konsekwencje.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl