ZDrogi.pl > Na drogach > Szeryf drogowy nie docenił przeciwnika. Szybkie spotkanie z policją - Wideo
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 15:00

Szeryf drogowy nie docenił przeciwnika. Szybkie spotkanie z policją - Wideo

Szeryfa drogowe spotkała szybka karma - Wideo
YouTube: STOP CHAM

To kolejne nagranie z cyklu „zrobiło nam dzień”, które opublikowano na kanale STOP CHAM w serwisie YouTube. Widać na nim kierowcę renault, który nagle zajeżdża drogę autu osobowemu.

Mamy do czynienia z „uwielbianym” przez wszystkich „szeryfowaniem” na drodze, którego finał zaskoczył wszystkich (a szczególnie samego „szeryfa”).

Większość kierowców bierze poprawkę, że każda insignia (ewentualnie superb, bmw serii 3) może okazać się nieoznakowanym radiowozem. Kierowca renault najwyraźniej o tym nie wiedział.

Szeryf zahamował, aby dać kierowcy insignii nauczkę za blokowanie lewego pasa. Karma spotkała go znacznie szybciej, niż się tego spodziewał. Opel okazał się nieoznakowanym radiowozem, którym podróżowali policjanci.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Nagranie bardzo przyjemnie się ogląda. Szeryf drogowy został błyskawicznie ukarany

Chwilę po ostrym hamowaniu renault, w oplu zapaliły się sygnały świetlne, a funkcjonariusze wydali kierowcy polecenie zjechania na pobocze i zatrzymania pojazdu. Mamy nadzieję, że mundurowi szybko wyjaśnili kierowcy ciężarówki, i dali mu kosztowną lekcję dotyczącą przepisów drogowych.

Nie wiemy niestety, jaki był finał tego niecodziennego starcia... ale świadomość, że szeryf został błyskawicznie ukarany, poprawia nam humor.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: STOP CHAM