ZDrogi.pl > Aktualności > Poranna tragedia na DK9. Kierowca nie miał żadnych szans na przeżycie zderzenia z ciężarówką
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:38

Poranna tragedia na DK9. Kierowca nie miał żadnych szans na przeżycie zderzenia z ciężarówką

Wypadek świętokrzyskie
Policja

Poranny wypadek na DK9. Osobówka została zmiażdżona po zderzeniu z TIR-em. Kierowca nie miał żadnych szans.

W środę w godzinach porannych, świętokrzyską miejscowością Kurów, wstrząsnęła ogromna tragedia. Na lokalnym odcinku drogi krajowej numer 9, doszło do przerażającego wypadku. 

Samochód osobowy czołowo zderzył się z ciężarówką. Miejscowe jednostki ratunkowe, otrzymały zgłoszenie o niepokojącym incydencie, około godziny 6.00.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierujący osobówką z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, wprost pod inny pojazd. Siła uderzenia była tak duża, że przód pojazdu został całkowicie zmiażdżony.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Strażacy, którzy przybyli na miejsce tragedii, musieli użyć specjalistycznego sprzętu hydraulicznego, w celu wydobycia poszkodowanego. 

Niestety, ale pomimo ogromnego wysiłku ratowników medycznych, życia poszkodowanego kierowcy nie udało się uratować. Po przekazaniu go załodze medycznej, lekarz stwierdził zgon rannego mężczyzny. Wiadomo, że momencie zdarzenia, w rozbitym samochodzie podróżowała jedna osoba. 

Droga krajowa numer 9, była zablokowana przez bardzo długi czas. Na miejscu pracowali policjanci, którzy mają za zadanie ustalić dokładne przyczyny, jak i okoliczności tego śmiertelnego wypadku. 

Wiadomo, że starano się ustalić dokładne dane ofiary. Jak podaje portal echodnia.eu, samochód posiadał rejestracje z powiatu sandomierskiego. 

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`undefined

Powiązane