ZDrogi.pl > Aktualności > Polityk PiS rozbił luksusową limuzynę. Nie zatrzymał się na STOP-ie i zderzył się z Seicento
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:39

Polityk PiS rozbił luksusową limuzynę. Nie zatrzymał się na STOP-ie i zderzył się z Seicento

Wypadek Tarczyński
policja.pl

Wypadek z udziałem polityka PiS-u. Dominik Tarczyński rozbił luksusowe BMW. Wymusił pierwszeństwo przejazdu.

Nie od dziś wiadomo, że osoby powiązane z obozem rządzącym, nie mają szczęścia na publicznych drogach. Tą tezę potwierdza europoseł Dominik Tarczyński, który w sobotni poranek rozbił drogi BMW.

Incydent miał miejsce 27 marca na skrzyżowaniu ulic Kościuszki z Przemysłową w Bełżcach. Zderzyły się dwa samochody osobowe, BMW oraz Fiat Seicento. Jak się okazało, sprawcą tego zdarzenia był znany europoseł.

Na miejscu incydentu bardzo szybko interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Wstępne ustalenia mundurowych nie pozostawiają żadnych złudzeń. Polityk PiS nie zatrzymał się przed znakiem STOP i nieuprawniony wjechał na skrzyżowanie. Wynikiem takiego zachowania, było zderzenie z fiatem seicento.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Wypadek miał miejsce tuż obok domu jego rodziców. Portal SE.pl sugeruje, że polityk mógł jechać na pamięć, ponieważ w tym miejscu do niedawna droga posiadała oznaczenie pierwszeństwa przejazdu, a znaku STOP został postawiony dopiero w ubiegłym roku.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Ranną kobietę przetransportowano do najbliższej placówki medycznej. Jak informuje portal lublin112.pl, nie doznała ona poważniejszych obrażeń.

Policjanci, którzy byli na miejscu zdarzenia, sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami. Badanie alkomatem wykazało, że oboje byli trzeźwi. Co ciekawe, w dniu dzisiejszym, Dominik Tarczyński obchodzi swoje urodziny.

Rodzina poszkodowanej, cytowana przez portal SE.pl,  przekazała, że europoseł Tarczyński przyznał się do winy i przeprosił za spowodowanie kraksy. Polityk zadeklarował również, że służy swoją pomocą.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`