Pezet złamał przepisy za kierownicą swojego Mercedesa
Źródło: TRICOLORS/East News

Znany raper „pochwalił się” karygodnym zachowaniem za kierownicą

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
15 Lutego 2021

Pezet jest jednym z najbardziej cenionych polskich raperów. Jak większość artystów ma słabość do luksusowych i szybkich "fur", czego wyraz dał w jednej ze swoich relacji w mediach społecznościowych. Nie każdemu jednak spodobało się zachowanie rapera za kierownicą.

Znany i ceniony raper „Pezet” (właściwie: Jan Paweł Kapliński) opublikował w mediach społecznościowych relację, na której przypadkiem zdradził, że nie uznaje przepisów ruchu drogowego.

Jedna z największych gwiazd gatunku ma od lat spore grono fanów. Nie wszyscy jednak bezkrytycznie podchodzą do jego zachowania - część z nich była wręcz oburzona tym, co dostrzegli na zdjęciu opublikowanym przez artystę. Doskonale widać na nim, że muzyk w terenie zabudowanym znacznie przekroczył prędkość.

Pezet za kierownicą Mercedesa AMG GT 4-door

Warto przy okazji nadmienić, że raper ma czym łamać przepisy - analizując zdjęcie, doszliśmy do wniosku, że muzyk prowadził Mercedesa AMG GT 4-door, który faktycznie znajduje się w jego garażu.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 Pezet "ma czym łamać przepisy"

Nie wiemy niestety jaki silnik znajduje się pod maską luksusowego auta - pewnym jest, że jest dość szybkie. Podstawowy wariant AMG GT 4-door napędzany jest rzędową „szóstką” o mocy 367 KM i 500 Nm momentu obrotowego. Takie auto osiąga pierwszą setkę w 5 sekund i rozpędzić się może do 270 km/h.

Topowy wariant AMG GT 4-door, czyli wersja 63S, oferuje 639 KM i 900 Nm momentu obrotowego generowanego przez 4-litrowe V8. Najszybsza wersja niemieckiego liftbacka rozpędza się do 100 km/h w 3,2 sekundy i kończy przyspieszanie, gdy wskazówka prędkościomierza dobija do 315 km/h.

Pezet złamał przepisy za kierownicą Mercedesa AMG GT 4-door

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł