Mercedes za milion podpalony
Źródło: YouTube: ЛИТВИН

Pojechał na pole i spalił nowiutkiego Mercedesa-AMG GT 63 S za ponad milion złotych

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
26 Października 2020

Mercedes AMG GT 63 S 4MATIC+ - na wypowiedzenie jego nazwy potrzeba więcej czasu niż na rozpędzenie się do setki. Niestety, w przypadku egzemplarza należącego do pewnego vlogera było inaczej. Jego auto nie jeździło wcale i stało ciągle w serwisie.

Niektórzy potrafią bezsprzecznie pokazać, że pieniądze dla nich nie grają żadnej roli. Jeden ze sposobów zaprezentował pewien rosyjski vloger.

Mężczyzna zakupił Mercedesa-AMG GT 63 S 4MATIC+ (długa nazwa), ale nie mógł się nim nacieszyć. Auto regularnie lądowało w serwisie, który jedynie przetrzymywał auto przez kilka tygodni, po czym oddawał, rozkładając ręce.

Mercedes za ponad milion non stop przebywał w serwisie

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

W rezultacie vloger nie mógł zbytnio cieszyć uszu dźwiękiem potężnej V8.

Po pięciu wizytach w serwisie postanowił spalić swój samochód za ponad milion złotych w szczerym polu. Vloger nie zamierzał przekomarzać się z dilerem i wysłał wiadomość do centrali Mercedesa na swój własny sposób.

Mercedes AMG GT 63 S 4MATIC+ to auto, które niemal nie ma konkurencji. Najbliższe jego koncepcji jest Porsche Panamera.

GT 63 S napędzane jest przez V8 o pojemności 4.0 l i mocy 639 koni mechanicznych.

Według danych producenta auto osiąga pierwszą setkę w 3,2 sekundy oraz osiąga prędkość maksymalną 315 km/h.

Ceny za AMG GT zaczynają się od 430 tysięcy złotych za wersję AMG GT 43 4MATIC+, a wersja AMG GT 63 S 4MATIC+ w podstawowej wersji kosztuje 823 600 złotych -wystarczy jednak skreślić kilka opcji na długiej liście dodatków, aby przebić barierę miliona złotych.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł