ZDrogi.pl > Aktualności > Koszmarny incydent na DK50. Osobowy opel został kompletnie zmiażdżony po zderzeniu z TIR-em
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:38

Koszmarny incydent na DK50. Osobowy opel został kompletnie zmiażdżony po zderzeniu z TIR-em

Wypadek Mazowsze
KPP w Żyrardowie

Wypadek na Mazowszu. Młody mężczyzna zginął w koszmarnych okolicznościach. 

Nadmierna prędkość, brawura, a także brak odpowiedniego skupienia, mogą być odpowiedzialne za ogromny procent śmiertelnych wypadków na polskich drogach. Niestety, ale do przerażającego incydentu, doszło na jednej z mazowieckich tras. 

Miał on miejsce w czwartek 25 marca, około godziny 13.00. Lokalne służby ratunkowe otrzymały niepokojące zgłoszenie o o wypadku na drodze krajowej nr 50 pomiędzy Guzowem a Wiskitkami.

Gdy jednostki dotarły na miejsce zdarzenia, ich oczom ukazał się koszmarny widok. Auto zostało kompletnie zmiażdżone.

fot. KPP w Żyrardowie

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni kierujący samochodem osobowym marki Opel, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarówką. Niestety, ale młody kierowca opla nie miał żadnych szans na przeżycie. Zginął w strasznych okolicznościach.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Droga przez kilka godzin była zablokowana. Przyczyny tego tragicznego zdarzenia był wyjaśniane przez miejscową policję, pod nadzorem prokuratora. 

Policja przestrzega przed brawurową jazdą. Apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności za kółkiem. Nie od dziś wiadomo, że jeden błąd może mieć tragiczne konsekwencje. 

Mundurowi przypominają, że z uwagi na zmienną aurę warto przypomnieć sobie zasady bezpiecznego podróżowania i pamiętać, że przy zmianie warunków na drodze należy zmniejszyć prędkość, zmienić technikę jazdy i utrzymywać bezpieczną odległość od poprzedzających samochodów, czyli utrzymywać odstęp niezbędny do uniknięcia zderzenia w razie hamowania lub zatrzymania się poprzedzającego pojazdu.

Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów, mówi sierż. Monika Michalczyk z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Źródło: KPP w Żyrardowie

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Powiązane