ZDrogi.pl > Aktualności > Kula ognia pochłonęła osobówkę. Nastolatek dosłownie wbił się w ciężarówkę - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:38

Kula ognia pochłonęła osobówkę. Nastolatek dosłownie wbił się w ciężarówkę - Wideo

Wypadek New Hampshire
Youtube

Wypadek, który dosłownie mrozi krew w żyłach. Samochód osobowy pochłonięty przez kulę ognia, po zderzeniu z ciężarówką. 

Brak odpowiedniej uwagi, brawura oraz nadmierna prędkość to główne czynniki, które są odpowiedzialne za koszmarne zdarzenia drogowe. Również i w tym konkretnym przypadku, mamy do czynienia z ogromnym dramatem. 

Incydent miał miejsce już jakiś czas temu w New Hampshire (stan USA). Nastolatek kierujący jeepem, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z rozpędzoną ciężarówką.

Impet uderzenia był tak duży, że powstała ogromna kula ognia, która pochłonęła osobówkę.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Patrząc na nagranie można śmiało powiedzieć, że kierowca znajdujący się w środku, nie miał żadnych szans na przeżycie. 

Moment zdarzenia został uchwycony przez kamerkę samochodową, umiejscowioną na desce rozdzielczej. Według autora wideo, fakt że doszło do zderzenia z jego samochodem, uratował życie 18-letniego kierowcy jeepa, ponieważ jego samochód został wypchnięty z obszaru pożaru.

Ojciec i syn, którzy jechali tuż, za poszkodowanym, bardzo szybko udzielili mu niezbędnej pomocy. Wyciągnęli go z płonącego auta, ratując jego życie. 

W wyniku tego zdarzenia, nastolatek doznał ciężkich ran, w tym krwawienia do mózgu, złamania stopy i pękniętej śledziony, a także oparzeń. Warto jednak zaznaczyć, że przeżył ten przerażający incydent. 

Matka chłopca, pochwaliła zachowanie super duetu, ojciec-syn. Ich zachowanie przyczyniło się do uratowania życia nastolatka. „Dziękuje tym, którzy byli we właściwym miejscu o właściwym czasie. Nie zdawałam sobie sprawy jak okropny był ten incydent. To jest zdecydowanie najgorsze uczucie dla każdej matki”.

Wiadomo, że wypadek, wpłynął na kondycję zdrowotną 18-latka. Niestety, ale spowodował on poważne uszkodzenie mózgu, przez co powrót do pełnej sprawności jest niemożliwy.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

`

Powiązane