ZDrogi.pl > Aktualności > Koszmar na Pomorzu. 20-latek roztrzaskał swój samochód na przydrożnym drzewie
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:37

Koszmar na Pomorzu. 20-latek roztrzaskał swój samochód na przydrożnym drzewie

Ford wypadek
KPP Wejherów

Koszmarny wypadek na Pomorzu. Młody kierowca z ogromną siłą wbił się w przydrożne drzewo.

 Brawura, nadmierna prędkość oraz jej niedostosowanie do warunków panujących na drodze, to główne aspekty odpowiedzialne za koszmarne zdarzenia drogowe. Niestety, ale w połączeniu z chwilowym brakiem uwagi, mogą mieć tragiczne konsekwencje. 

Do strasznego zdarzenia doszło w środę 7 kwietnia w jednej z pomorskich miejscowości, Gowino. Na ulicy Wejherowskiej, samochód osobowy z gigantyczną siłą uderzył w drzewo. 

Wstępne ustalenia policji nie pozostawiają żadnych złudzeń. Kierowca jadąc w kierunku Wejherowa, z nieustalonych przyczyn, zjechał z drogi na pobocze i zakończył swoją jazdę uderzając w jedno z przydrożnych drzew. 

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Miejscowe służby zostały poinformowane o tragedii, około godziny 15.00. Siła uderzenia była tak duża, że z samochodu praktycznie nic nie zostało.

Tragedia rozegrała się na prostej drodze. Za kółkiem osobowego forda, znajdował się 20-letni mężczyzna. Pomimo ogromnego wysiłku ratowników, a także podjętej reanimacji, jego życia nie udało się uratować. 

Na miejscu tragedii pracowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

fot. KPP Wejherów

Aktualnie wszelkie okoliczności, a także przyczyny tego dramatu będą ustalane przez policję, która będzie pracować pod nadzorem prokuratora. 

Niestety, ale nie był to jedyny, tak tragiczny wypadek, który miał miejsce na polskich drogach w ostatnim czasie. Przerażający incydent rozegrał się na drodze wojewódzkiej nr 132 w Dąbroszynie. Po uderzeniu w drzewo, zginęło dwóch młodych mężczyzn.

źródło: Policja Pomorska

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Powiązane