ZDrogi.pl > Aktualności > Kompletnie pijany kierowca zniszczył skrzynię ładunkową. Nawet nie zauważył
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:37

Kompletnie pijany kierowca zniszczył skrzynię ładunkową. Nawet nie zauważył

Kompletnie pijany kierowca nie pamiętał, jak zniszczył skrzynię ładunkową dostawczaka
Materiały Policyjne

Policjanci w Sztumie zatrzymali do kontroli drogowej 69-letniego kierowcę ciężarówki marki DAF, który ciągnął kompletnie zniszczoną naczepę. Podczas jazdy ze skrzyni ładunkowej odpadały kolejne elementy konstrukcji.

O zdarzeniu poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie Paweł Łyko. Funkcjonariusze drogówki w trakcie patrolu miejskich ulic zauważyli ciężarówkę z kompletnie uszkodzoną skrzynią ładunkową.

Policjanci zatrzymali kierowcę. W trakcie kontroli pojawiły się problemy

Okazało się, że 69-latek kierował ciężarówkę marki DAF, mając w organizmie 2 promile alkoholu.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Mężczyzna kompletnie nie kontrolował tego, co robił za kierownicą

Policjanci natychmiast zatrzymali ciężarówkę do kontroli. Jak się okazało, kierowca był pijany. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny blisko dwa promile” - dodał Łyko.

69-letni mieszkaniec powiatu gdańskiego został zatrzymany oraz stracił prawo jazdy. Pojazd, który prowadził, został odholowany na policyjny parking. Co zaskakujące, kierowca nie był w stanie odpowiedzieć funkcjonariuszom na pytanie, w jaki sposób uszkodził skrzynię ładunkową.

Za jazdę po pijanemu mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia. O karze zadecyduje sąd.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Źródło: Interia.pl

Powiązane