ZDrogi.pl > Na drogach > Kierowcy jaguara i autobusu miejskiego pobili się na środku ulicy - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:40

Kierowcy jaguara i autobusu miejskiego pobili się na środku ulicy - Wideo

agresja-na-drodze-kierowca-autobusu
Youtube.com STOP CHAM

Agresja na drodze przybrała w tym przypadku zdecydowanie zbyt duże rozmiary. Kierowca jaguara zaczął sprzeczać się z kierowcą autobusu. Doszło do bójki.

Agresja na drodze potrafi doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji, zwłaszcza wtedy, gdy kierowcy wysiadają z aut, aby "wyjaśnić" swoje racje. Tym razem udział w takim zdarzeniu brał kierowca autobusu.

Do zdarzenia doszło 14 kwietnia (przynajmniej tak wskazuje datownik z nagrania) przed skrzyżowaniem drogi krajowej numer 2 z ulicą Idzikowskiego na warszawskim Mokotowie.

Nagranie rozpoczyna się w momencie, gdy kierowca autobusu już dyskutował z kierującym jaguarem, dlatego nieznane są przyczyny zdarzenia. Widać jedynie, jak mężczyzna z osobówki traci cierpliwość i wysiada z auta.

Obaj mężczyźni, sprzeczając się, odchodzą od osobówki, poza kadr kamery. Po chwili jednak widać jak dochodzi między nimi do szarpaniny (choć nie wiadomo, kto "zaczął").

Agresja na drodze przerodziła się w bójkę

Jak jednak widać na nagraniu, szarpanina zaczęła się "rozkręcać". Kierowca autobusu został powalony na ziemię i ponownie popchnięty, gdy próbował wstać.

Świadkami sytuacji było dwóch mężczyzn z volkswagena golfa, którzy postanowili zareagować. Zatrzymali auto i ruszyli rozdzielić obu kierowców.

Ostatecznie rozjemcy poradzili sobie z zażegnaniem konfliktu na drodze, bo kierowcy wrócili do swoich aut. Za reakcję na pewno należy im się pochwała.

Obecnie przyczyny zdarzenia nie są znane, jednak warto zaznaczyć, że autobusy miejskie mają kamery. Być może warszawska komunikacja miejska ujawni nagranie ze zdarzenia.

Niezależnie jednak od tego co spowodowało sprzeczkę, na drodze nie ma miejsca na takie zachowanie. Stając na środku drogi, tamuje się ruch i stwarza zagrożenie.

Zwłaszcza że kierowca autobusu wiózł sporo ludzi, którzy przez uliczną bójkę mogli się spóźnić do pracy. Czasem lepiej po prostu odpuścić.

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: Youtube.com STOP CHAM

Tagi: Jaguar
Powiązane