ZDrogi.pl > Aktualności > Kierowca Passata wjechał na plażę. Szybko zakopał się w piasku
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 19.03.2022 14:37

Kierowca Passata wjechał na plażę. Szybko zakopał się w piasku

Janusz zakopał się Passatem na plaży
miastokolobrzeg.pl

Na portalu miastokolobrzeg.pl pojawiły się zdjęcia prezentujące niecodzienną sytuację. Kierowca Passata postanowił skorzystać z ładnej pogody i udać się na plażę w Kołobrzegu.

Aby było łatwiej, zdecydował się wjechać na nią swoim autem. Mężczyzna szybko pożałował swojej decyzji - przednionapędowe auto zakopało się w piasku i auto utknęło na plaży.

Kierowca zakopał się autem na plaży. Jak podaje portal miastokolobrzeg.pl, do podobnej sytuacji doszło 3 marca w Dzwirzynie

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 5 marca. Zwykle na takie wyczyny decydują się właściciele wyżej zawieszonych pojazdów.

Kierowca Passata zakopał się na plaży. Źródło: miastokolobrzeg.pl

Nie od dzisiaj jednak wiadomo, że Passat B5 jest autem uniwersalnym. Dowiezie nas na zakupy, wieczorem nada się do ulicznych wyścigów, w drodze na działkę zamieni się w terenówkę, a w niedziele sprawi, że pod kościołem wszyscy nam będą zazdrościć.

Tym razem jednak coś poszło nie tak i dzielny sedan zakopał się w piachu.

Niecodziennym zdarzeniem zainteresowali się policjanci, którzy ukarali kierowcę mandatem w wysokości... 50 zł. Warto wspomnieć, że taryfikator przewiduje karę nawet 500 zł.

`Jeleń wtargnął na drogę w czasie przejażdżki. Motocyklista wystrzelił jak z procy - WideoCzytaj dalej

Kierowca Passata zakopał się na plaży. Źródło: miastokolobrzeg.pl

Kara może być jednak znacznie bardziej dotkliwa

Jeśli policjanci zdecydują się skierować sprawę do sądu, np. w związku z zanieczyszczaniem środowiska, kara może sięgnąć nawet 5000 zł.

Kierowca Passata, choć zapłaci mniej, niż powinien, zrezygnował ze wzywania pomocy drogowej. Mężczyzna pożyczył łopatę i samodzielnie odkopał swoją limuzynę.

Zajęło mu to kilka godzin, ale przynajmniej oszczędził.

`

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected] ===============================================================================================

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce.__Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

`

Źródło: miastokolobrzeg.pl

Powiązane