ZDrogi.pl > Aktualności > Kierowca nie miał żadnych szans na reakcję. Stado jeleni przeskoczyło nad BMW - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 14:43

Kierowca nie miał żadnych szans na reakcję. Stado jeleni przeskoczyło nad BMW - Wideo

Kierowca BWM
STOPCHAM

Kierowca BMW nie mógł przewidzieć tego niecodziennego zdarzenia. Stado jeleni przeskoczyło przez jego samochód. 

Do tej niezwykle niebezpiecznej sytuacji doszło na drodze wojewódzkiej nr 618 w kierunku Pułtuska (woj. mazowieckie). Została ona zarejestrowana przez kamerkę umieszczoną wewnątrz jednego z samochodów. 

Nie od dziś wiadomo, że dzikie zwierzęta, które pojawiają się znienacka na jezdni to powszechny problem w naszym kraju. Z bardzo groźnym incydentem miał do czynienia kierowca osobowego BMW. Stado jeleni wbiegło na drogę i mogło doprowadzić do prawdziwej tragedii.

Zdarzenia miało miejsce w sobotę 27 lutego na drodze wojewódzkiej nr 618 od strony Wyszkowa do Pułtuska po godzinie 12.00. Kierowca BMW serii 5 (F10) nie miał żadnych szans na uniknięcie bliskiego spotkania z rozpędzonymi zwierzętami.

Kierowca BMW cudem uniknął śmierci. Jeden szczegół mógł doprowadzić do wielkiej tragedii.

Na nagraniu widać, że trzy jelenie zdążyły przebiec przed samochodem. Kolejne trzy nie miały tego szczęścia i z wielką siłą uderzyły w samochód.  Jeden z osobników wylądował całą masą ciała na klapie bagażnika, po czym szybko uciekł w podskokach. 

Warto podkreślić, że kierujący BMW miał ogromne szczęście, że żadne ze zwierząt nie rozbiło szyby i nie wylądowało w kabinie samochodu. Taka siła mogłaby okazać się dla niego zabójcza.

Z poniższego wideo można śmiało wywnioskować, że przedni błotnik, a także maską oraz klapą bagażnika będą wymagać niezbędnej, a zarazem kosztownej naprawy

Komentarze internautów, które można przeczytać pod filmikiem opublikowanym przez kanał Youtube STOP CHAM, wymownie komentują poniższą sytuację. 

- Jeden z tych filmików, że jakby nie było nagrane to nikt by nie uwierzył - pisze jeden z użytkowników. - Ostatni chciał chyba nauczyć się latać i być w zaprzęgu Mikołaja, ale coś nie wyszło - zauważył inny. 

Nagranie udostępniamy poniżej:

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na Facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: STOP CHAM