ZDrogi.pl > Na drogach > Ciężarówka zmiażdżyła pojazd drogowców. Dwóch pracowników zginęło na miejscu
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:05

Ciężarówka zmiażdżyła pojazd drogowców. Dwóch pracowników zginęło na miejscu

KWP Olsztyn
KWP Olsztyn

Tragedia na jednej z dróg województwa warmińsko-mazurskiego. Samochód ciężarowy zjechał z drogi, a następnie z impetem wjechał w pojazd należący do robotników drogowych. Niestety, ale dwie osoby nie miały szans na przeżycie.

Do śmiertelnego incydentu doszło na jednym z odcinków trasy S7, w rejonie miejscowości Litwinek w powiedzie nidzickim.

Tuż po godzinie 9.00 miejscowe służby zostały poinformowane o dramatycznym zdarzeniu z udziałem ciężarówki oraz busa nalężącego do pracowników wykonujących roboty drogowe.

Miejscowe służby ustaliły, że ciężarówka z impetem zmiażdżyła pojazd. W chwili zdarzenia na miejscu dramatu pracowało czterech mężczyzn.

Niestety, ale w wyniku tego wypadku, dwóch z nich nie miało szans na przeżycie i zginęło na miejscu. Pozostała dwójka została ranna.

Kontynuacja artykułu pod materiałem wideo

Na miejscu tragedii cały czas pracują służby. Jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazd przez węzły Nidzica Północ i Nidzica Południe.

Mundurowi będą ustalać szczegółowe okoliczności, jak i przyczyny tego strasznego incydentu.

Służby apelują do kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności oraz skupienia w czasie jazdy. Brawura, a także nawet najmniejsza chwila dekoncentracji mogą mieć fatalne konsekwencje.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected];

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Źródło: Policja Olsztyn