Kierowca TIR-a
Źródło: Liveleak

Katastrofalne wyprzedzanie kierowcy TIR-a. Brawura doprowadziła do dramatu - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
17 Lutego 2021

Kierowca TIR-a zaliczył katastrofalną wpadkę. Bezmyślny manewr wyprzedzania musiał zakończyć się w taki, a nie inny sposób. Mężczyzna na długo zapamięta swój bardzo kosztowny błąd. Śmiało, można stwierdzić, że nagranie będzie służyło jako bardzo odpowiednia przestroga dla wszystkich amatorów nierozsądnej jazdy. Niestety, ale z prawami fizyki nie ma żartów.

Pechowe wyprzedzanie kierowcy TIR-a. Mężczyzna przegrał z prawami fizyki.

Nie od dziś wiadomo, że manewr wyprzedzania na zakręcie jest bardzo niebezpieczny i może spowodować poważne konsekwencje. W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z kompletnie nieodpowiedzialnym kierującym, który naraził nie tylko siebie, ale również innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Mężczyzna słono zapłacił za swoją głupotę.

Poniższe nagranie przedstawia moment wyprzedzania się dwóch TIR-ów. Sytuacja ma miejsce na zakręcie co generuje dodatkowe niebezpieczeństwo niepowodzenia, a zarazem zwiększa trudność wykonania manewru.

Jak można się domyślić, zadziałały prawa fizyki, które bardzo boleśnie ukarały nieodpowiedzialnego kierowcę zawodowego. Szybko zakończył swoją jazdę na boku, poważnie uszkadzając towar oraz swój pojazd.

Dokładnie nie wiadomo, gdzie doszło do tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia, aczkolwiek można sądzić, że miało ono miejsce w jednym z krajów Ameryki Południowej. W tej sytuacji nasuwa się jedno, bardzo ważne pytanie. Jak można być aż tak aroganckim oraz nieodpowiedzialnym?

Kierowca TIR-a wyprzedzał na zakręcie. Pewność siebie zgubiła go na publicznej drodze. Słono zapłacił za swój błąd.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

Warto dodać, że ogromnym szczęściem jest fakt, że w przypływie swojej głupoty, kierujący nikogo nie zabił. Nie od dziś wiadomo, że często skrajnie nieodpowiedzialne zachowania kończą się właśnie w tragiczny sposób.

Kierowca zawodowy z poniższego nagrania nie jest jedynym, który zdecydował się na ryzykowny tak manewr. Również rumuński kierowca ciężarówki wykazał się kompletną bezmyślnością i zdecydował się wyprzedzić innego kierowcę zawodowego.

Niestety, ale finał tego kompletnie głupiego zachowania był wręcz dramatyczny. Brawura oraz nieodpowiedzialne zachowanie kierującego doprowadziły go bardzo groźnego zdarzenia. Samochód osobowy, który przemieszczał się prawidłowo dosłownie wbił się w ciężarówkę.

Widoczny przykład udowadnia, że wyprzedzanie się ciężarówek jest śmiertelnie niebezpieczne i może prowadzić do kuriozalnych zdarzeń drogowych.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł