ZDrogi.pl > Na drogach > Kielce. Ktoś uszkodził opony w 50 autach zaparkowanych na osiedlu
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 18.06.2022 02:02

Kielce. Ktoś uszkodził opony w 50 autach zaparkowanych na osiedlu

opony-przebite-osiedle-kielce
facebook.com Scyzoryk się otwiera - satyryczna strona Kielc

Na jednym osiedlu uszkodzono opony w przynajmniej 50 autach. Na osiedlu jest monitoring, za który płacą mieszkańcy. Sprawa jest w toku.

Do incydentu z oponami doszło na osiedlu Ślichowice w Kielcach. O zdarzeniu poinformował facebookowy fanpage "Scyzoryk się otwiera". We wpisie pojawiły się również zdjęcia z uszkodzony oponami. Trwają próby namierzenia wandala.

Przebite opony w 50 autach na jednym osiedlu

Jak podaje fanpage, najwięcej aut zostało uszkodzonych na ulicach Dewońska, Kaznowskiego i Jurajska. Autor wpisu zaleca również sprawdzenie swojego auta, bo wielu właścicieli prawdopodobnie nawet jeszcze nie wie, że ich auta zostały uszkodzone.

Co ciekawe, na osiedlu jest monitoring, za który płacą mieszkańcy. Mają więc nadzieję, że inwestycja się zwróci i uda się namierzyć wandala, a następnie pociągnąć do odpowiedzialności. Poszkodowani kierowcy zgłaszają się na komisariat na ulicy Kołłątaja.

Mieszkańcy stracili cierpliwość, mają nadzieję, że ktoś pomoże w sprawie przebitych opon

W komentarzach widać, że kierowcy są wściekli. Standardowo - jak to w internecie - pojawiły się wezwania do linczu i niewybredne epitety. Z racji na ilość uszkodzonych opon sprawa raczej nie zostanie umorzona. Szkody zniszczonego mienia na pewno przekraczają 500 zł.

Internauci mają wątpliwości również co do monitoringu. Niektórzy piszą, że pada pod złym kątem i nie pozwoli namierzyć sprawcy. Pojawiają się też głosy, że gdy sami padli ofiarą wandali, dowiedzieli się, że kamery są wyłączone i były tylko dla "picu". Namierzanie sprawcy jest w toku.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: facebook.com Scyzoryk się otwiera - satyryczna strona Kielc

Tagi: Opony