ZDrogi.pl > Na drogach > Dziwne zachowanie agresywnego pieszego. Rozpiął rozporek i zaatakował kierowcę - Wideo
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 19.03.2022 14:40

Dziwne zachowanie agresywnego pieszego. Rozpiął rozporek i zaatakował kierowcę - Wideo

kierowca-agresywny-pieszy
Kierowca pieszy pod wpływem narkotyków

Kierowca z zaopatrzenia obserwował, jak taksówkarz wyrzuca pasażera. Po chwili zauważył, jak wyrzucony mężczyzna się do niego zbliża. Zażądał podwózki, gdy otrzymał odmowę, zaczął się dziwnie zachowywać.

Kierowca stojący z zaopatrzeniem miał wyjątkowo stresującą sytuację. Co dopiero wyproszony z taksówki mężczyzna, zaczął go pytać o "podwózkę". Możliwe, że był pod wpływem substancji odurzającej.

Na początku nagrania widać, jak pieszy jest wypraszany z taksówki. Następnie podchodzi do nagrywającego kierowcy i pyta się "czy mógłby go gdzieś zawieść" i "czy chce zarobić".

Mimo gróźb wezwania policji, pieszy dalej nalegał. Zachowywał się dosyć dziwnie i jak relacjonuje autor filmu, nie było czuć od niego woni alkoholu, co mogłoby wskazywać, że był pod wpływem narkotyków.

Kierowca zamknął się w aucie, prosząc agresora o odejście. Pieszy zaczął wykonywać dziwne gesty do kamery i po chwili odszedł. Za chwilę wrócił, rozpinając po drodze rozporek.

Mężczyzna zaczął zachowywać się coraz dziwniej, grzebiąc ręką w okolicy krocza. Gdy usłyszał, że będzie wezwana policja, zaczął liczyć po niemiecku i krzyczeć "Polizei".

Po chwili przeszedł na polski, krzycząc coraz głośniej i wykonując dziwne ruchy, przypominające taniec. Kierowca w końcu zadzwonił na policję.

Pieszy był coraz bardziej agresywny. W końcu zaatakowal kierowcę

Pieszy w tym czasie zaczepiał innych ludzi i zaczął się oddalać. Gdy kierowca wyszedł, aby zobaczyć, gdzie się oddalił agresor, został zaatakowany.

W wyniku ataku nagrywający został powalony na ziemię. Z ręki wypadł mu telefon, który został dodatkowo kopnięty przez sprawcę.

Na szczęście obyło się bez poważniejszych obrażeń. Kierowca doznał lekkich stłuczeń i otarć. W przypadku telefonu zarysowana została obudowa i stłuczona szybka.

Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia. Został jednak nagrany, więc to kwestia czasu, aż zostanie namierzony.

Źródło: STOP PIRAT

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Tagi: 911
Powiązane