ZDrogi.pl > Na drogach > Otwierał bagażnik, gdy nagle doszło do dramatu. Wjechał w niego inny samochód - Wideo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:00

Otwierał bagażnik, gdy nagle doszło do dramatu. Wjechał w niego inny samochód - Wideo

Viral Hog
Viral Hog

Zapierająca dech w piersiach sytuacja została zarejestrowana na jednej z autostrad w San Francisco. Samochód wymyka się spod kontroli kierowcy i wielką siłą uderza w inny pojazd. Nieświadomy mężczyzna unika śmierci dosłownie w ostatniej chwili.

O tym, że ludzkie życie jest niezwykle kruche i większości przypadków decydują o nim detale, wiadomo nie od dziś. O ogromnym szczęściu może mówić pewien kierowca, który zatrzymał się na pasie awaryjnym, by zajrzeć do swojego bagażnika. Śmierć minęła go dosłownie o włos.

Bezpośrednią przyczyną tego niezwykle niebezpiecznego zdarzenia, była utrata panowania nad pojazdem przez jednego z kierowców.

Srebrny sedan zderzył się na centralnym pasie z hybrydową toyotą prius, a następnie wylądował na pasie awaryjnym, gdzie mógł zmiażdżyć nieświadomego użytkownika drogi.

Pojazd minął mężczyznę, który otwierał bagażnik w swoim aucie, dosłownie o kilka centymetrów.

Jak się okazało, za kierownicą srebrnej osobówki zasiadała kobieta. Na szczęście w wyniku tego incydentu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Dokładnie nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną tego zdarzenia. Można przypuszczać, że o wypadku przesądził brak odpowiedniego skupienia.

Być może winę za wypadek ponosi nieodpowiedzialność. Wielu internautów twierdzi, że kierująca mogła bawić się swoim telefonem, przez co utraciła panowanie nad swoim autem, a finalnie doprowadziła do groźnego kolizji.

Poniższe nagranie udostępniamy ku przestrodze. W dobitny sposób uświadamia ono, jak poważne konsekwencje mogą mieć błędy oraz złe przyzwyczajenia, które powielamy podczas jazdy samochodem.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl