Audi rs7 wyciaga busa
Źródło: Youtube

Bohater w Audi RS7. Wydobycie autobusu z zaspy było dla niego banalnie proste - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
16 Stycznia 2021

Audi RS7 to samochód, który każdy fan motoryzacji chciałby mieć w swoim prywatnym garażu. Okazuje się, że oprócz cudownego wyglądu, auto może zaoferować właścicielowi szereg innych interesujących właściwości. Wyciągnięcie autobusu z zaspy jest jedną z nich. W ostatnim czasie to niezwykle interesujące nagranie z Rosji podbija internet.

Audi RS7 niczym rasowa terenówka. Kierowca nie miał żadnych problemów z wyciągnięciem autobusu miejskiego.

Wszyscy hejterzy Audi oglądający to nagranie, mogą jedynie przyklasnąć. Model RS7 pokazał, że nie jest przeznaczony jedynie na długie, proste odcinki. Wyciągnięcie z zaspy autobusu miejskiego? Dla tego auta nie ma rzeczy niemożliwych.

Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce w skutej śniegiem i lodem Rosji. Autobus miejski zakopał się w śniegu, przez co nie mógł kontynuować swojego kursu. Jak się okazało, wkrótce potem z pomocą przyszedł pewien kierowca Audi RS7.

W Rosji sroga zima to normalne zjawisko. Tamtejszy klimat jest bardzo surowy, przez co podobne sytuacje, nie wzbudzają większego zdziwienia wśród tamtejszych mieszkańców.

Poniższe nagranie przedstawia sytuację, w której czarne Audi z łatwością wyciąga uziemiony autobus. W tym przypadku kluczową rolę odegrał niezawodny napęd quattro, który wydatnie pomógł w akcji wyciągania kilkutonowego pojazdu.

Audi RS7 dało radę i wyciągnęło z zaspy autobus miejski. Najlepsza z możliwych reklam niezawodnego napędu quattro.

Warto podkreślić, że model RS7 jest wyposażony w piekielnie mocny silnik o mocy od 560 do nawet 605 KM. Takie osiągi zapewnia niezawodny, czterolitrowy silnik V8. Jak udowadnia wideo prosto zza naszej wschodniej granicy, samochód sprawdza się idealnie w realiach rosyjskiej zimy.

Jak wskazuje portal Motofilm.pl, egzemplarz widoczny na nagraniu został wyprodukowany już po faceliftingu, który miał miejsce w 2015 roku.

Sroga zima jest obecna i w naszym kraju. Meteorolodzy alarmują. Bardzo złe warunki atmosferyczne w 9 województwach.

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Następny artykuł