Audi TT
Źródło: Youtube

Audi TT dosłownie wystrzeliło w powietrze. Z auta praktycznie nic nie zostało - Wideo

Piotr DutkaPiotr Dutka
10 Lutego 2021

Wypadek, który został zarejestrowany przez kamerę monitoringu, jest po prostu przerażający. Audi TT z ogromną siłą wyleciało w powietrze, stwarzając ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Młoda kobieta, która kierowała pojazdem, cudem przeżyła ten niezwykły incydent. Z samochodu praktycznie nic nie zostało.

Audi TT wystrzeliło w powietrze. Młoda kobieta dosłownie oszukała śmierć. Z jej samochodu praktycznie nic nie zostało.

Wypadek, który został zarejestrowany przez jedną z kamer monitoringu dosłownie mrozi krew w żyłach. Pomimo faktu, że do tego zdarzenia doszło jakiś czas temu, to może ono posłużyć jako skuteczna przestroga, dla kierowców, którzy lubią szybką, brawurową jazdę.

Incydent miał miejsce w Republice Południowej Afryki w mieście Sandton. Młoda kobieta do końca życia zapamięta wypadek, który niemal pozbawił ją życia. Prowadzone przez nią Audi TT dosłownie wyleciało w powietrze. Moment zdarzenia został uchwycony przez kamerkę monitoringu umiejscowioną na jednym z tamtejszych sklepów.

Samochód z ogromną siłą uderzył w ogrodzenie, a także sporych rozmiarów bilbord. Lądowanie było tak bolesne, że samochodu praktycznie nic nie zostało.

Do tej pory nie wiadomo, co dokładnie było przyczyną tego przerażającego incydentu. Wiele osób sugeruje. że mogło dojść do zasłabnięcia, bądź też próby samobójczej. Jeżeli realnym scenariuszem była druga opcja, to los spłatał kobiecie sporego psikusa. Dosłownie otrzymała drugą szansę.

Wybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaWybuch agresji na drodze stłumiony przez starszego panaCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

 

W sieci oprócz wideo przedstawiającego moment zdarzenia, można zobaczyć filmik, który przedstawia kompletnie zniszczony pojazd. Widać na nim, że sportowe Audi jest kompletnie zniszczone. Pojazd nadaje się jedynie na złom.

Wciąż trudno uwierzyć, że młoda kobieta przeżyła to zdarzenie. Śmiało można stwierdzić, że ten wypadek, mógł zakończyć się znacznie gorzej.

Do podobnie przykrego incydentu z udziałem sportowego samochodu doszło kilka dni temu w jednym z rosyjskich salonów Porsche. Pewien młody chłopak rozbił nowy egzemplarz modelu Taycan. Niefortunny wyjazd z salonu zakończył się przykrym incydentem.

Nie wiadomo dokładnie, jakim cudem chłopakowi udało się uruchomić samochód. Jak się potem okazało, była to bardzo zła decyzja. Mężczyzna dodał gazu i bardzo szybko przebił szybę lokalnego salonu, poważnie uszkadzając eksponowane auto.

Moment wypadku z miejscowości Sandton w RPA:

Filmik prezentujący skalę zniszczeń, a także potwierdzający, że młoda kobieta miała mnóstwo szczęścia:

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Dziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoDziecko potrącone przez auto, wypadek mógł być poważniejszy - wideoCzytaj dalej

Następny artykuł