Złodziej utknął na hałdzie śniegu
Źródło: Reddit: r/IdiotsInCars

Złodziej zawisł na hałdzie śniegu. Próbował ukraść paczkę od kuriera - Wideo

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
12 Stycznia 2021

Złodziej nie zaliczy tego dnia do udanych. Nie dość, że przeszkodzono mu w kradzieży, to został złapany na gorącym uczynku... na własne życzenie. Złodziej uciekając z miejsca zdarzenia zawisł autem na hałdzie śniegu. Czekał w unieruchomionym pojeździe na przyjazd policji.

Może u nas nie jest to tak popularne, ale są miejsca, gdzie pozostawianie przez kurierów paczek pod drzwiami jest rzeczą normalną. Obecna sytuacja sprawia, że również u nas takie rozwiązanie coraz częściej znajduje zastosowanie.

W Stanach nie jest to niczym niezwykłym. Niestety jest to doskonała okazja dla wielbicieli cudzej własności, którzy tylko czekają na to, aż kurier oddali się od przesyłki, aby wykorzystać sposobność do kradzieży.

Temu złodziejowi niestety dziś się nie udało i został przyłapany na gorącym uczynku, a ucieczka z miejsca zdarzenia poszła mu wyjątkowo źle.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Złodziej na widok właściciela domu wziął nogi za pas i wsiadł do swojego auta. Mężczyzna próbował uciec, ale przypadkiem wjechał na hałdę śniegu i jego auto utknęło. Sam unieruchomił auto i grzecznie czekał w nim na przyjazd funkcjonariuszy.

Idiot attempts to steal a package and gets caught in the act and then makes the dumbest getaway in history (Part 2 in comments) from r/IdiotsInCars

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł