ZDrogi.pl > Na drogach > Zatrzymał się na zakazie. Chwilę później uderzył drzwiami strażnika miejskiego
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:06

Zatrzymał się na zakazie. Chwilę później uderzył drzwiami strażnika miejskiego

Policja
Policja

Świadkami niestandardowej kontroli byli krakowscy strażnicy miejscy, którzy patrolując jedną z ulic miasta natrafili na kierującego łamiącego przepisy. Okazało się, że to początek jego popisów.

Incydent miał miejsce na ulicy Lwowskiej w Krakowie. Podczas rutynowego patrolu strażnicy miejscy zauważyli kierowcę, który zatrzymał swój samochód w miejscu obowiązywania znaku B-36 (zakaz zatrzymywania się).

We wnętrzu pojazdu nie było nikogo. Jak się okazało, po chwili na miejsce wrócił właściciel auta. Strażnicy poinformowani go o popełnionym przez niego wykroczeniu.

Jego zachowanie było skandaliczne.

Mężczyzna nie reagował na strażników, minął ich, po czym poinformował, że musi już odjeżdżać i zamknął się we wnętrzu pojazdu.

Próbowaliśmy nawiązać z nim rozmowę, pukaliśmy w szybę i prosiliśmy go o dokumenty… nie reagował na nic. Kierowca z premedytacją nas ignorował, a nawet w pewnym momencie próbował się oddalić. Miarka się przebrała, gdy zamachnął się drzwiami i uderzył jednego nas w kolano, wtedy wezwaliśmy na miejsce policjantów. - przekazali strażnicy.

Na miejsce wezwano funkcjonariuszy policji.

Do momentu ich przyjazdu mężczyzna siedział w pojeździe. Ostatecznie ukaraliśmy mężczyznę mandatami karnymi na łączną kwotę 1500 zł. Sprawą naruszenia nietykalności cielesnej zajęli się policjanci - podsumowali.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: SM Kraków

Tagi: Policja Mandat