ZDrogi.pl > Na drogach > Dramat na prostej drodze. Ambulans zderzył się czołowo z osobówką.
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:06

Dramat na prostej drodze. Ambulans zderzył się czołowo z osobówką.

PSP Ostróda
PSP Ostróda

Dramatyczny wypadek na jednej z tras województwa warmińsko-mazurskiego. Doszło do zderzenia ambulansu oraz samochodu osobowego. Policja ustala szczegółowe okoliczności tego incydentu.

Chwila nieuwagi, a także brak koncentracji to jedne z głównych czynników, które są odpowiedzialne za sporą liczbę koszmarnych zdarzeń drogowych.

Niezwykle groźny wypadek miał miejsce w poniedziałek 29 listopada na trasie Rychnowo – Olsztynek (woj. warmińsko-mazurskie). Około godziny 12.00 miejscowe służby zostały zaalarmowane o incydencie z udziałem karetki pogotowia.

Na miejscu bardzo szybko zjawiły się służby ratunkowe, które niezwłocznie przystąpiły do akcji ratunkowej.

>

Zarówno rozbita osobówka, jak i ambulans znajdowały się w rowie.

W samochodzie marki opel znajdowała się poszkodowana kobieta. która uskarżała się na bóle kręgosłupa.

Strażacy wspólnie z ratownikami Państwowego Ratownictwa Medycznego, na noszach ortopedycznych przenieśli poszkodowaną do ambulansu.

>

Siła uderzenia była tak duża, że po przeciwległej stronie drogi znajdowała się uszkodzona karetka, która w chwili zdarzenia nie przewoziła pacjenta. Na szczęście ratownicy medyczni, którzy znajdowali się w pojeździe, nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Miejscowi policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl

Źródło: PSP Ostróda