ZDrogi.pl > Na drogach > Zapomniał zamknąć drzwi w swojej Tesli. Szybko zapłacił za gapiostwo
Piotr Dutka
Piotr Dutka 19.03.2022 15:06

Zapomniał zamknąć drzwi w swojej Tesli. Szybko zapłacił za gapiostwo

Youtube
Youtube

Właściciel Tesli Model X zapamięta ten dzień do końca swoich dni. Gapiostwo i brak koncentracji za kółkiem słono go kosztowały. Mężczyzna rozbił samochód, uderzając drzwiami w jeden z autobusów miejskich.

Oglądając poniższy materiał wideo, chciało by się napisać, że jak pech to pech. Niemniej jednak ewidentną winę za zdarzenie ponosi nieuważny kierowca Tesli.

Mężczyzna zapomniał zamknąć drzwi w swoim cacku, przez co doszło do nietypowego zdarzenia.

Zostało ono zarejestrowane na jednej z ulic Londynu. Świadkowie mogli zobaczyć, jak droga Tesla uszkadza jeden z autobusów, doznając przy okazji poważnych uszkodzeń.

Na nagraniu widać, jak samochód porusza się po ulicy z otwartymi drzwiami. Nagle na drodze amerykańskiego elektryka stanął autobus. To właśnie po kontakcie z masywnym pojazdem kończy się podróż modelu X.

Na wideo widać, że impet uderzenia był tak duży, że piętrowy autobus przez chwilę się kołysał.

W tej sytuacji można napisać jedynie klasyczne zdanie, które idealnie wkomponowuje się w cały incydent. Za głupotę trzeba płacić.

W tym przypadku właściciela Tesli czekają naprawdę spore wydatki.

Widziałeś coś nietypowego na drodze? Koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

zDrogi.pl - to portal poświęcony motoryzacji, temu, co dzieje się na polskich drogach i Wam - kierowcom. Dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Napisz na [email protected] lub daj nam znać na facebookowym profilu zDrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zdrogi.pl