Wypadek w warsztacie
Źródło: Youtube

Wideo - Koszmarny wypadek w warsztacie. Nie chciałbyś, żeby Ci fachowcy naprawiali twój samochód

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Sierpnia 2020

Wypadki mogą zdarzyć się wszędzie, nawet w warsztacie samochodowym. Mechanicy samochodowi, którym często oddajemy auto do naprawy, powinni się znać na swojej profesji. Niestety, ale jak widzimy na tym przykładzie, nie zawsze tak jest.

Wypadek, który mógł skończyć się tragedią. Samochód został zniszczony podczas naprawy w warsztacie. Ci fachowcy nie umieli obsługiwać podnośnika.

Mechanicy samochodowi zdecydowanie powinni znać się na swojej pracy. Mowa o bezproblemowym obełgiwaniu wszelkich urządzeń i narzędzi, w które wyposażony jest ich warsztat.

Bardzo ciężko określić, czy dwójka z tego nagrania zna się na swojej pracy. Definitywnie Ci dwaj goście mieli bardzo ciężki dzień.

Wideo - Kolejny efektowny przelot przez rondo. Koszmarny wypadek zakończony bolesnym lądowaniemWideo - Kolejny efektowny przelot przez rondo. Koszmarny wypadek zakończony bolesnym lądowaniemCzytaj dalej

Na nagraniu z warsztatowego monitoringu widzimy niebezpieczny wypadek. Za tak niebezpieczną sytuację odpowiadało najprawdopodobniej złe zamocowanie samochodu na podnośniku. Wskutek złego mocowania, pojazd przeważyło się do przodu i z impetem spadło na ziemię.

Na szczęście poza stratami, tj. uszkodzonego samochodu oraz podnośnika, nikt nie ucierpiał. Oby nikt z was nie trafił do takiego mechanika.

Zobacz także;

1. Przerażające nagranie. Motocyklista o krok od śmierci. Kierowca Lamborghini mógł doprowadzić do ogromnej tragedii

2. Wideo - Cwaniak roku. Kierowca Audi znalazł sposób by ominąć kolejkę do świateł

3. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

4. Kierowco, miej się na baczności. Od dziś masowa akcja policji. Posypią się mandaty

5. Wideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowym

Następny artykuł