Samochód oraz jacht zniszczone przez pracownika
Źródło: Viral Hog

Wideo - Zniszczył drogi jacht i samochód swojego szefa. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowym

Piotr DutkaPiotr Dutka
27 Sierpnia 2020

Samochód oraz jacht. Oto lista zniszczeń, których dopuścił się pewien mężczyzna pracujący w jednym ze sklepów. Jego jazda wózkiem widłowym powinna być filmem instruktażowym, jak nie należy tego robić. Po prostu hit internetu.

Samochód oraz jacht zniszczony przez kierownika sklepu. Tak nie powinno się jeździć wózkiem widłowym.

Nieszczęśliwe zdarzenie miało miejsce na terenie jednego ze sklepów. Jeden z pracowników miał za zadanie wtoczenie niewielkiego jachtu do garażu. Do dramatu doszło zaraz przy końcu tej niezwykle skomplikowanej operacji. Nagle z wózka opadła jedna łyżka. Jacht zaczął się staczać w jedną stronę, a wózek w drugą.

Pracownik nie wiedział, na czym skupić swoją uwagę. Ratować wózek czy może drogi jacht. Trzecią opcją był samochód właścicieli stojący obok. Ostatecznie zdecydował się na wózek widłowy, jednak jego starania były bezowocne.

Przerażające nagranie. Nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy mogło skończyć się wielką tragediąPrzerażające nagranie. Nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy mogło skończyć się wielką tragediąCzytaj dalej

Właściciele sklepu bardzo długo głowili się, co tak naprawdę stało się z ich samochodem. Prawda wyszła na jaw dopiero po jakimś czasie, gdy nagranie trafiło w ich ręce. Nie wiadomo, czy pracownik poniósł konsekwencje za ten incydent.

Zobacz także:

1. Zamiast do Francji, ciężarówka zawiozła imigrantów w okolice Białej Podlaskiej

2. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

3. Przerażający wypadek. Bus dosłownie wbił się w TIR-a. Siła uderzenia była ogromna

4. Wideo - Przerażający wypadek. Pociąg z gigantyczną siłą uderzył w ciężarówkę

5. Gigantyczna eksplozja pociągu z Dieslem. Setki osób musiało opuścić swoje domy

Następny artykuł