Kierowca Audi
Źródło: Youtube

Wideo - Cwaniak roku. Kierowca Audi znalazł sposób by ominąć kolejkę do świateł

Piotr DutkaPiotr Dutka
29 Sierpnia 2020

Kierowcy nie cierpią wszechobecnych korków, nikt ich nie lubi. Stanie w długiej kolejce na światłach, szczególnie w momencie, gdy jesteśmy spóźnieni jest bardzo stresujące, wręcz problematyczne. Bardzo często naginamy przepisy, by zaoszczędzić trochę czasu. Przykładem może być ten kierowca Audi.

Kierowca Audi znalazł sposób by ominąć kolejkę do świateł. Jednym słowem cwaniactwo roku.

Poniższe nagranie przedstawia kierowcę Audi stojącego na światłach. Ma on przed sobą kilka pojazdów, więc kolejka do skrzyżowania może irytować kierującego. Mężczyzna decyduje się na ciekawy manewr.

Zdecydował się zjechać na buspas, wyprzedzić wszystkie pojazdy, by ostatecznie wrócić na swój początkowy tor, kiedy tylko zapaliło się zielone światło.

Wideo - Kolejny efektowny przelot przez rondo. Koszmarny wypadek zakończony bolesnym lądowaniemWideo - Kolejny efektowny przelot przez rondo. Koszmarny wypadek zakończony bolesnym lądowaniemCzytaj dalej

Jedno jest pewne. Kierujący Audi zaoszczędził, bardzo ważne kilkanaście sekund swojego życia. Mamy nadzieje, że odpowiednio je spożytkuje. Niestety w zamian za to mógł spowodować kolizję, tym bardziej że bez problemu przejechałby przez skrzyżowanie na następnej zmianie świateł.

Zobacz także:

1. Kierowco, miej się na baczności. Od dziś masowa akcja policji. Posypią się mandaty

2. Zamiast do Francji, ciężarówka zawiozła imigrantów w okolice Białej Podlaskiej

3. Dramat Patryka Vegi, skarbówka zainteresowała się jego Lamborghini. Trudno uwierzyć dlaczego

4. Spore wydatki senatorów na paliwo. Rekordziści wydają na ten cel prawdziwą fortunę

5. Nietypowa kontrola policji. Naprawiał samochód, może trafić do więzienia na 10 lat

Następny artykuł