Wypadek w Gilowicach
Źródło: KPP Żywiec

Nie żyje 3-latka potrącona przez samochód. Wcześniej zmarła jej matka, która była w ciąży

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
28 Października 2020

Wypadek z 22 października wstrząsnął wszystkimi. Kobieta w zaawansowanej ciąży oraz jej córka zostały potrącone. Kobieta zmarła na miejscu. W poniedziałek 26 października zmarła również jej córka. 3-latki nie udało się uratować.

W szpitalu zmarła 3-latka, która w czwartek 22 października została ciężko ranna w wypadku drogowym w Gilowicach na Żywiecczyźnie.

O tragicznym zdarzeniu pisaliśmy w zeszłym tygodniu na naszym portalu:

Potrącił kobietę w ciąży i jej trzyletnią córkę. Matka zmarła, dziecko w stanie krytycznym walczy o życiePotrącił kobietę w ciąży i jej trzyletnią córkę. Matka zmarła, dziecko w stanie krytycznym walczy o życieCzytaj dalej

W dziewczynkę i jej matkę w zaawansowanej ciąży uderzył samochód. Kobieta także nie żyje. Kierowca usłyszał zarzuty – podała bielska prokuratura.

- W poniedziałek otrzymaliśmy informację od lekarzy ze szpitala w Krakowie, że 3-letnia dziewczynka zmarła – poinformowała w środę rzecznik bielskiej prokuratury okręgowej Agnieszka Michulec.

Wypadek w Gilowicach. Zmarła 3-letnia córka ofiary zdarzenia

Brytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachBrytyjczycy nie chcą aut poleasingowych, tysiące niszczeją na torachCzytaj dalej

Instagram zdrogi.pl

68-latek, który siedział za kierownicą Hyundaia Tucsona, usłyszał zarzut spowodowania wypadku, w którym zginęli ludzie. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Prokuratura wystąpiła o tymczasowy areszt, z uwagi na zagrożenie surową karą. Mężczyzna otrzymał dozór policji oraz poręczenie majątkowe w wysokości 30 tys. zł.

Śledczy przesłuchali już kierowcę, który wyjaśnił, że przyczyną wypadku było wtargnięcie na drogę psa. Chcąc uniknąć potrącenia, gwałtownie skręcił kierownicą. Auto zjechało na pobocze, a on stracił nad nim panowanie.

Wypadek w Gilowicach. Na drodze nie było śladów hamowania.

Ojciec ofiar, który był świadkiem wypadku – z uwagi na sytuację osobistą - jeszcze nie został przesłuchany.

Instagram zdrogi.pl

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Andrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoAndrzej Duda wracał z nart, a kierowcy stali w korku. Prezydent w ogniu krytyki - WideoCzytaj dalej

Następny artykuł