Wypadek Piłkarza Arsenalu
Źródło: Twitter: @RealistChris1

Piłkarz Arsenalu brał udział w groźnym wypadku. Zdarzenie nagrano

Piotr SzczurowskiPiotr Szczurowski
27 Listopada 2020

Wypadek młodego piłkarza Arsenalu Londyn został zarejestrowany przez przypadkowego kierowcę. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie. Z Mercedesa sportowca oderwało się koło, a sam samochód wylądował w rowie.

Chwile grozy przeżył na wjeździe na autostradę młody piłkarz Arsenalu Joe Willock. Młody Kierowca zdecydowanie zbyt szybko wszedł w zakręt i stracił panowanie nad autem.

O całej sprawie poinformował angielski „Daily Mail". Do wypadku doszło kilka dni temu przy wjeździe na jedną z londyńskich autostrad. Joe Willock, 21-letni piłkarz Arsenalu na łuku wyprzedzał inny samochód. Następnie z dużą prędkością wszedł w zakręt.
Młody piłkarz Premier League nie był w stanie zapanować nad autem i jego warty 700 tys. Mercedes zahaczył o pobocze. Z samochodu oderwało się prawe koło, a auto po wykonaniu piruetu na drodze, wylądowało w trawie.

Chciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoChciał pomóc kierowcy BMW wyciągnąć auto z rowu. Skończyło się tragicznie - WideoCzytaj dalej

Zobacz także: Na oczach matki ukradł auto z dzieckiem w środku. Nagle wrócił się i zaczął jej grozić policją

Wypadek nagrał jadący za nim kierowca

Świadek wypadku, który nagrał całą sytuację na kamerce samochodowej, nie jechał zbyt szybko i był w stanie wyhamować, aby uniknąć zderzenia z Mercedesem piłkarza Arsenalu.

- „Był w szoku, ale nic mu nie dolegało” - powiedział świadek wypadku w rozmowie z dziennikarzem „Daily Mail".

- Gdy podszedłem do niego i powiedziałem mu, że nie wycofa, bo nie ma koła, to wydał z siebie wielki krzyk i powiedział, że jest idiotą - dodał.

Wypadek Joe Willocka - sportowcowi nic się nie stało

Dobrą kondycję sportowca potwierdza fakt, że dzień po wypadku, znalazł się w składzie Arsenalu na ligowym mecz.

21-letni piłkarz, który od 2019 roku reprezentuje seniorską drużynę Arsenalu, zagrał 57 minut w meczu z Leeds United, który zakończył się wynikiem 0:0.

Artykuły polecane przez redakcję zDrogi.pl

Nietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieNietrzeźwy mężczyzna ukradł auto spod sklepu. Wylądował w rowieCzytaj dalej

Następny artykuł